Bal karnawałowy

Ach co to był za bal!

16 lutego był długo wyczekiwanym dniem przez naszych milusińskich! Kreacje karnawałowe przecież już od dawna przygotowane, wyprasowane… czekają tylko na ten ważny dzień! Dzieci przybywały do przedszkola w doskonałych humorach… ale w zupełnie innych niż zazwyczaj strojach.

Wśród księżniczek, wróżek, rycerzy, kowbojów, muszkieterów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek. Królowała oczywiście Elsa z Krainy Mrozu, Kopciuszek czy Królewna Śnieżka. Nawet Panie wychowawczynie nie zapomniały w tym dniu zmienić swojego wizerunku.

Dzieci bawiły się przy rytmach wesołej muzyki. Swobodne tańce były przeplatane zabawami, konkursami i korowodami. Zabawę prowadziła wodzirejka z teatru Bazyl. Niespodzianką były wspaniałe kolorowe konfetti. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych: chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Na pamiątkę z tego wspaniałego balu każde dziecko zabrało ze sobą balonik, by jeszcze chwilę pozostać w nastroju karnawałowym.

mgr Sabina Buśko

 

23 lutego 2017|