Zajęcia otwarte z rytmiki.

W dniu 11 czerwca 2018 roku odbyły się zajęcia otwarte z rytmiki we wszystkich grupach wiekowych z udziałem rodziców.  Muzyka, taniec i śpiew w wykonaniu dzieci były bardzo radosne i spontaniczne. Podczas zajęć pani Elżbieta wraz z dziećmi przedstawiła rodzicom dotychczasowe dokonania ich pociech zdobyte podczas zajęć umuzykalniających prowadzonych według innowacyjnej metody aktywnego słuchania muzyki. Dzieci zaprezentowały tańce i zabawy. Na zajęciach panowała miła i radosna atmosfera, a dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności.

Dzięki zajęciom otwartym rodzice mogli się przekonać, iż muzyka klasyczna może być łatwa i przyjemna w odbiorze, a także dawać wiele radości dzieciom , które bardzo chętnie ilustrują ją ruchem, gestem czy grą na instrumentach. W podziękowaniu za wrażenia artystyczne dzieci otrzymały pochwały. Bardzo mocną stroną lekcji była aktywność i zaangażowanie przedszkolaków za co pani Elżbiecie siostra dyrektor złożyła podziękowanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz innym bliskim osobom, które w tych dniach odwiedziły przedszkole, ponieważ nasza współpraca zawsze przynosi dobre efekty i prowadzi państwa dzieci do sukcesów.

Małgorzata Sobejko

 

10 lipca 2018|