TRIDUUM SACRUM

PORZĄDEK TRIDUUM PASCHALNEGO

  1. WIELKI CZWARTEK

Godz. 18.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej

Adoracja Pana Jezusa w CIEMNICY do godz. 24.00. Od godz. 21.00 adorację prowadzi Diakonia Muzyczna naszej parafii i młodzieżpół godz. przed adoracją zapraszamy na próbę Diakoni Muzycznej

  1. WIELKI PIĄTEK

Adoracja Pana Jezusa w CIEMNICY – według harmonogramu

Godz. 17.00Nabożeństwo Drogi Krzyżowej połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia

Godz. 18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

Adoracja Pana Jezusa w GROBIE do godz. 24.00. Od godz. 21.00 adorację prowadzi Diakonia Muzyczna naszej parafii i młodzież.

Po zakończeniu Liturgii – adoracja krzyża

W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i nie ma od niego dyspensy!!!

3. WIELKA SOBOTA

Adoracja Pana Jezusa w GROBIE – według harmonogramu

Godz. 9, 10 i 11 – poświęcenie  pokarmów w kościele.

Godz. 9.00 – poświęcenie pokarmów w Ostrowie

Godz. 19.00 – początek uroczystej  liturgii Wigilii Paschalnej (prosimy zabrać świece, które będzie można zapalać od paschału)

Po zakończeniu liturgii Wielkiej Soboty nie będzie już adoracji.

  1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Godz. 6.00 – REZUREKCJA

Następne Msze św. o godz.: 9.00, 11.00 i 17.00

  1. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00

Nie będzie Mszy św. popołudniowej!!!

 

Harmonogram adoracji Najświętszego Sakramentu

w czasie TRIDUUM PASCHALNEGO

WIELKI PIĄTEK

 7.00 – 8.00                  ul. Nadbrzeżna i Kołłątaja

8.00 – 9.00                  ul. Legionów, Batorego i Kilińskiego

9.00 – 10.00                ul. 3 Maja

10.00 – 11.00             ul. Zachariasiewicza i Sienkiewicza

11.00 – 12.00             ul. Żeromskiego, Reja i Reymonta

12.00 – 13.00             ul. Miłosza, Orzeszkowej, Norwida i Kochanowskiego

13.00 – 14.00             ul. Gruszki, Cicha i Batorego

14.00 – 15.00             ul. Mickiewicza

15.00 – 16.00             ul. Rejtana

16.00 – 17.00             ul. Rynek, Piekarska i Zamknięta

WIELKA SOBOTA

7.00 – 8.00                  ul. Narutowicza i Bema

8.00 – 9.00                  ul. Piłsudskiego, Okrzei i Strażacka

9.00                              poświęcenie pokarmów

10.00                            poświęcenie pokarmów

11.00                            poświęcenie pokarmów

12.00 – 13.00             ul. Chopina, Zarzecze i Polna

13.00 – 14.00             ul. Kościuszki, Grunwaldzka, Spisówka i Słoneczna

14.00 – 15.00             Ostrów

15.00 – 16.00             ul. Krasińskiego, Słowackiego i Sportowa

16.00 – 17.00             ul. Lwowska

14 kwietnia 2019|