Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

mbnp

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dodaj prośbę

 
 
 
 
 
Wpisy są moderowane.
Karolina 6 listopada 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o pomoc w ułożeniu mojej relacji z Krzysztofem zgodnie z Wolą Boża. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę
matka 4 listopada 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla moich synów z rodzinami oraz o cud narodzenia zdrowego dziecka
Karolina 9 października 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem oraz o rozwiązanie naszych problemów.
Agnieszka 4 października 2018
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą i godną pracę - Bóg zapłać
Grzegorz 3 października 2018
Proszę o modlitwę o łaskę głębokiej wiary dla mnie.
Karolina 25 września 2018
Matko Boża proszę o Błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę.
Beata 22 września 2018
Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi I zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę I siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują
Aga 16 września 2018
Kochana Maryjo Nieustającej pomocy proszę o łaskę duchowego i fizycznego uzdrowienia dla mnie i mojej rodziny Panie Jezu przez wstawiennictwo cudownej Naszej Pani Maryi proszę Cię pobłogosław przedsięwzięcie nad którym teraz pracuje, postaw mi dobrych ludzi na drodze, którzy mi pomogą i obdarz siłą i dobrymi natchnieniami. Maryjo Matko Dobrej Rady udziel nam dobrej rady.
Ewa 14 września 2018
Matko Boża proszę cię o zdrowie i poczucie własnej wartości i lepszą prace i zaliczenie egzaminu praktycznego i dobrego męża.
Karolina 10 września 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą daj nam założyć katolicką rodzinę.
Dorota 5 września 2018
Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej,Matko daj im siłę do walki z chorobą.
Karolina 4 września 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cie o opiekę nade mną i Krzysztofem. Pomóż Krzysztofowi w podjęciu ważnej życiowej decyzji.
Karolina 28 sierpnia 2018
Matko Boża proszę Cię o pojednanie z Krzysztofem. Tobie oddaję naszą relację i wszystkie trudne sprawy w moim życiu.
Parafianka 27 sierpnia 2018
Matko Nieustającej Pomocy - proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo dla mojego syna u progu nowego roku szkolnego. Dziękuję za opiekę, którą nas otaczasz!
Justyna 19 sierpnia 2018
Matko Boża proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy stałej.dla mnie i.dobrej dla mojego narzeczonego Tomka i prozę oto żebyśmy wzięli slub
Karolina 16 sierpnia 2018
Proszę o pojednanie z Krzysztofem.
Twoja oddana czcicielka 10 sierpnia 2018
Matko Boża dziękuje za otrzymane łaski i proszę Cię o pomyślność w czekającej mnie operacji oraz łaskę zdrowia dla mnie i moich najbliższych.
Wiesława 10 sierpnia 2018
Dziękuję Ci Matko za tak wiele łask i proszę o umocnienie wiary w mojej Rodziny, mądre wybory i zdrowie
Mama 5 sierpnia 2018
Kochana Matenko blagam przemien zycie Marcina spraw żeby zalozyl katolicka rodzine , blagam o potomstwo dla niego .Matenko uwolnij go z nalogu papierosowego ulituj się nad nim usłysz błaganie moje.
Agnieszka 23 lipca 2018
Kochana Mateńko proszę Cię o łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla moich bliskich.