Ogłoszenia duszpasterskie

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 października 2017 r.

  1. Dzisiaj przy kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych, tzw. dominicantes. Okolicznościowe kazania głosi w dniu dzisiejszym w obu kościołach Radymna ks. Jan Szeląg – Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Archidiecezji Przemyskiej. Są one pomyślane jako wstępna nauka przed rekolekcjami ewangelizacyjnymi, które odbędą się w dniach od 17 do 19 listopada br. Ponawiamy prośbę o modlitwę w intencji rekolekcji; prośbę tę kierujemy do wszystkich ale szczególnie do chorych i cierpiących z naszego miasta.
  2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 16.30. Liturgię sumy dzisiejszej niedzieli przygotowuje DPP zaś za tydzień prosimy o przygotowanie liturgii sumy „Maryjki” i dziecięcą grupę misyjną prowadzoną przez panią katechetkę. Przypominamy o rodzinnym konkursie pt. Fatimskie Objawienia. W przyszłą niedzielę wypada 22 dzień miesiąca – wspólny różaniec o 16.30 za wstawiennictwem św. Rity.
  3. W przyszłą niedzielę chór CANTILENA wystąpi w naszej świątyni z koncertem na cześć św. Jana Pawła II. Początek o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Radymna i gości.
  4. W poniedziałek zapraszamy na zbiórkę wszystkich ministrantów.
  5. We wtorek, po Mszy wieczornej i nabożeństwie zapraszamy szczególnie Domowy Kościół oraz AK z obu parafii na spotkanie organizacyjne przed rekolekcjami ewangelizacyjnymi.
  6. W środę święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia. Nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do Matki Bożej.
  7. W czwartek wystawienie NS od godz. 15.00. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi Przedszkole Parafialne.
  8. W piątek różaniec połączony z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
  9. W sobotę (21 października) pielgrzymka DPP do Seminarium w Przemyślu. Zapisy na wyjazd u pani Marii Siara. Wyjazd w sobotę o godz. 8.00. W naszej świątyni o godz. 9.30 Mszą świętą rozpocznie się finał XII edycji wojewódzkiego konkursu „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”

W zakrystii nadal można składać podpisy na listach poparcia projektu ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży