Ogłoszenia duszpasterskie

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 czerwca 2018 r.

  1. W liturgię dzisiejsze sumy włącza się szczególnie POAK.
  2. Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Prosimy by liturgię sumy przygotowała Diakonia Muzyczna naszej parafii.
  3. Dzisiaj na godz. 18.30 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 w budynku Przedszkola Parafialnego spotkanie dla rodziców nowoprzyjętych dzieci.
  5. We wtorek na godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. z udziałem Przedszkola Parafialnego im. św. Mikołaja, na zakończenie roku szkolnego.
  6. W środę nowenna do MB. Po Mszy św. wieczornej w budynku Przedszkola, spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Natomiast na Mszę św. a po niej na spotkanie z ks. Dziekanem, zapraszamy uczniów klas II i III Gimnazjum, którzy pragną przyjąć sakrament bierzmowania. Będzie to spotkanie dopuszczające do tego sakramentu. Sakrament bierzmowania będzie w naszej parafii 3 października br., podczas wizytacji kanonicznej ks. biskupa.
  7. W czwartek wystawienie NS od godz. 15.00.
  8. W piątek, o godz. 8.00 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na tę Msze dziękczynną uczniów SP i Gimnazjum, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców. W tym dniu – 22 czerwca – pół godz. przed Mszą św. wieczorną, modlitwy do św. Rity. Po Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  9. Stowarzyszenie „Nowe Życie” w przyszłą niedzielę, od godz. 16.00, na placu przy Urzędzie Miasta, zaprasza na PIKNIK RODZINNY. To dobry okazja, żeby spędzić wspólnie, rodzinnie czas. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  10. Bóg zapłać za wykonywane prace – w kościele przy demontażu CO oraz przy cięciu drewna. Jestem bardzo wdzięczny tym wszystkim, którzy wczoraj przyszli by podjąć tę ciężką pracę. Bóg zapłać.