Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 listopada 2018 r.

  1. Dzisiejsza niedziela to druga niedziela miesiąca – składkowa na renowację naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Liturgię dzisiejszej sumy przygotowuje Koło Przyjaciół Radia Maryja. Za tydzień zaś, prosimy by liturgię sumy przygotowały dzieci pierwszokomunijne.
  2. 11 listopada obecnego roku to szczególna data dla nas Polaków. Świętujemy dzisiaj setną rocznicę odzyskania niepodległości. Umiłowanie Ojczyzny – patriotyzm, ściśle wiąże się z naszą wiarą. Z pewnością przejawem, manifestacją postawy patriotycznej powinna być w dniu dzisiejszym nasza szczera modlitwa za Ojczyznę, szczególnie podczas głównej Mszy w naszym mieście, która będzie sprawowana w kościele NSPJ. Po niej przejdziemy w uroczystym marszu, niosąc biało – czerwoną flagę. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych szczególnych wydarzeniach.
  3. W miesiącu listopadzie, pamiętajmy w modlitwie wypominkowej o naszych bliskich zmarłych.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej. Po Mszy wieczornej spotkanie POAK.
  5. W czwartek wystawienie NS od godz. 15.00. Na Mszę wieczorną a po niej na spotkanie formacyjne zapraszamy uczniów klas VI, VII i VIII, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy wieczornej, spotkanie grupy młodzieżowej z naszej parafii.
  6. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. W ubiegłym tygodniu zmarła Józefa Paluszek z ul. Zachariasiewicza. Jej pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę. Pomódlmy się o pokój wieczny dla niej: Wieczne odpoczywanie ….