Ogłoszenia duszpasterskie

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25 czerwca 2017 r.

 1. W minionym tygodniu zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała a do naszej świątyni zostały wprowadzone relikwie św. s. Faustyny. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy z taką troską pomagali w tych dniach w przygotowaniu wystroju kościoła czy oprawy liturgicznej. Dziękuję ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi. Bóg zapłać. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego za przyczyną św. s. Faustyny będzie w naszym kościele w drugie piątki miesiąca.
 2. Rozpoczął się czas wakacji. Bardzo prosimy rodziców i starszych by i w tym czasie dbali o religijne wychowanie młodego pokolenia.
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej.
 4. W czwartek 29 czerwca wypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele Msze święte będą o 7, 9 i 17-tej. Adoracja NS od godz. 15.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 5. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego za przyczyną św. Jana Pawła II. Na zakończenie nabożeństwo ucałowanie relikwii świętego papieża.
 6. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca – po Mszy wieczornej wspólny różaniec.
 7. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna, ze zmianą tajemnic różańcowych.
 8. Ogłoszenie Lokalnej Grupy Działania … (osobna kartka)
 9. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców w Radymnie przypomina, że organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy w dniu 2 lipca. Szczegóły w gablocie na ogłoszeniu.
 10. Koło Przyjaciół Radia Maryja także organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 8 lipca (sobota) o godz. 21.00. Zapisy u pani Marii Siara.
 11. Zapowiedzi przedślubne …
 12. Intencje mszalne …
 13. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Antoni Firlejczyk oraz odbył się pogrzeb Franciszka Matwijczak. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie.