Ogłoszenia duszpasterskie

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 luty 2017

  1. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc w leczeniu Mateusza. Zbiórkę tę przeprowadzi grupa młodzieżowa z naszej parafii. Już teraz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za wrażliwe serca. Przekazuje także, w imieniu rodziny Mateusza, podziękowania dla mieszkańców Ostrowa za przeprowadzoną zbiórkę pieniędzy w ubiegłą niedzielę. Słowa wdzięczności kierujemy także wobec tych wszystkich, którzy tydzień temu w MOKu zorganizowali koncert i kiermasz. Zebrano na nim ponad 9 tys. złotych. Bóg zapłać.
  2. Liturgię dzisiejszej sumy przygotowują „Maryjki”; za tydzień zaś proszę by liturgię sumy przygotowało Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  3. W poniedziałek zapraszamy na zbiórkę ministrantów.
  4. W środę święto katedry św. Piotra. Pół godziny przed Mszą wieczorną modlitwy do św. Rity w 22 dzień miesiąca a po Mszy Nowenna do Matki Bożej.
  5. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy młodzieżowej.
  6. W piątek (ostatni piątek miesiąca) nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a po nim możliwość ucałowania relikwii św. Jana Pawła II.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję panu Franciszkowi Gliniany za naprawę serca dzwonu, którego część oderwała się jeszcze w ubiegłym roku. Bóg zapłać.