Ogłoszenie wyników konkursu „Palma Wielkanocna – Kwiecista Droga”.

etap diecezjalny

Do udziału w konkursie zgłoszono

68 palm wielkanocnych

komisja oceniająca w składzie:

  1. Urszula Serafin -dyrektor Szkoły Podstawowej w Świętem
  2. Anna Michalska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Ostrowie
  3. Jacek Makowiecki – dyrektor Szkoły Podstawowej w Skołoszowie

Wszystkie prace podlegające ocenie były zakodowane.

Komisja oceniając prace brała pod uwagę :

  • estetykę wykonania palmy,
  • zgodność z regulaminem konkursu,
  • pomysłowość i inwencję twórczą uczestników konkursu,
  • dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych,
  • różnorodność i bogactwo użytych materiałów,
  • własnoręczność wykonania elementów.

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Kościele pw.

św. Wawrzyńca w Radymnie, która odbędzie się w dniach 23- 25.03.2018r.

Palma Najpiękniejsza będzie reprezentacyjna podczas Mszy św. 25. Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie 25.03.2018r.

 Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:

Palma najpiękniejsza

Natalia Gajewska – Szkoła Podstawowa w Skołoszowie

 Palmy indywidualne

I miejsce

Małgorzata Skotnicka- Ostrów

II miejsce

Rogala Grażyna- Tapin

III miejsce

Zuzanna Tomaszewska- Szkoła Podstawowa w Chotyńcu

wyróżnienie

Jerzy Mil- Radymno

Martyna Gułka- Szkoła Podstawowa w Świętem

Dorota Omańska- Święte

  1. Palmy grupowe

I miejsce

Adam Pich z babcią Wandą Zdzioch- Przedszkole Parafialne w Radymnie

II miejsce

opiekun Celina Trelka- klasa III Szkoły Podstawowej w Ostrowie

III miejsce

opiekun Marta Kruk- Środowiskowy Dom Samopomocy, Placówka Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Serca Pana Jezusa Radymno

wyróżnienie

opiekun Marzena Niedźwiedź- Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy

opiekun Beata Racibor- przedstawiciel grupy Paweł Kostyka Specjalny Ośrodek Wychowawczy Nr 1. w Jarosławiu Grupa II

Franciszek Pasztyła z rodziną- Przedszkole Sióstr Służebniczek w Łańcucie

Lista uczestników konkursu diecezjalnego

 Palma Wielkanocna Kwiecista Droga

 

  1. Palmy indywidualne
  2. Jerzy Mil – Radymno
  3. Maria Motyka- Radymno
  4. Emilia Dzierzek -Szkoła Podstawowa w Chotyńcu,
  5. Zuzanna Tomaszewska -Szkoła Podstawowa w Chotyńcu,
  6. Natalia Gajewska -Szkoła Podstawowa w Skołoszowie
  7. Martyna Krzeptoń- Szkoła Podstawowa w Skołoszowie
  8. Karol Syndyka -Przedszkole Samorządowe w Łowcach
  9. Mikołaj Ośmak -Szkoła Podstawowa w Ostrowie
  10. Małgorzata Skotnicka -Ostrów
  11. Rogala Grażyna -Tapin
  12. Milena Szkolnik- Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wietlinie
  13. Zofia Okrasa- Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wietlinie
  14. Karol Okrasa -Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wietlinie
  15. Paweł Zajezierski -Szkoła Podstawowa w Duńkowicach
  16. Emilia Nowak -Szkoła Podstawowa w Duńkowicach
  17. Michał Rabczak- Szkoła Podstawowa w Duńkowicach
  18. Katarzyna Bałasz -Szkoła Podstawowa w Duńkowicach
  19. Olimpia Marciak- Szkoła Podstawowa w Duńkowicach
  20. Gabriela Pik -Szkoła Podstawowa w Duńkowicach
  21. Magdalena Łapa -Czerwona Wola
  22. Julia Skiba -Szkoła Podstawowa w Tuczempach
  23. Maciej Moroz -Szkoła Podstawowa w Świętem
  24. Martyna Gułka Szkoła Podstawowa w Świętem
  25. Szymon Grabski Szkoła Podstawowa w Świętem
  26. Emilia Dzierzek -Szkoła Podstawowa w Chotyńcu,
  27. Dorota Omańska -Święte
  28. Palmy grupowe
  29. Malwina i Michał Piętka- Radymno
  30. Maria Bożena Pruchnicka- Przedszkole pw. E. Bojanowskiego w Kosienicach
  31. Piotr Kowałyk z klasą III Szkoły Podstawowej w Chotyńcu
  32. Kamila Siemaszkiewicz, Kinga Siemaszkiewicz, Gabriela Broda

– Szkoła Podstawowa w Skołoszowie

  1. opiekun Marta Kruk- Środowiskowy Dom Samopomocy, Placówka Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Serca Pana Jezusa Radymno
  2. opiekun Magdalena Mazur- Przedszkole Samorządowe w Łowcach (3 i 4 latki)
  3. opiekun Ewa Kania -Przedszkole Samorządowe w Łowcach (5 i 6 latki)
  4. opiekun Celina Trelka- Klasa III Szkoły Podstawowej w Ostrowie
  5. opiekun Agnieszka Kusy- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ostrowie Natalia Florek, Joanna Gilarska, Karolina Sebastyanka, Wiktoria Skotnicka, Magdalena Stawarz, Paulina Wiszyńska
  6. Katarzyna Moroz -Przedszkole Samorządowe w Radymnie
  7. Marcela Marciak- Przedszkole Samorządowe w Radymnie
  8. Oliwia Terlecka- Przedszkole Samorządowe w Radymnie
  9. Oliwia Nowosiad z rodziną Radymno
  10. opiekun Teresa Duda Maria Łakomska -Ochronka Św. Maksymiliana Gr. 4-5 latki
  11. opiekun Jolanta Kotlińska -Niepubliczne Przedszkole Nowosielce dzieci 6-letnie
  12. opiekun Lucyna Misińska -Świetlica „Wzrastanie”
  13. opiekun Ewelina Gargała -Specjalny Ośrodek Wychowawczy Nr 1 Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP. Grupa I
  14. opiekun Beata Racibor- Specjalny Ośrodek Wychowawczy Nr 1 Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP. Grupa II
  15. opiekun Żaneta Kędziora -Specjalny Ośrodek Wychowawczy Nr 1 Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP. Grupa III
  16. opiekun Iwona Brzuchacz -Świetlica Szkoła Pod im. Bohaterów Wrześnie 1939r.
  17. opiekun Marzena Niedźwiedź- Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy (3 palmy)
  18. opiekun Krystyna Durbajło -Szkoła Podstawowa w Sośnicy klasa II
  19. Potoczna Zuzanna z rodziną Przedszkole w Tapinie
  20. Szkoła Izabela z rodziną Przedszkole w Tapinie
  21. Romanik Zuzanna z rodziną Przedszkole w Tapinie
  22. Kinga Pigan z rodziną – Wylewa
  23. Aleksandra Liszka z rodziną – Piskorowice
  24. Julia Barabasz z rodziną –Dybków
  25. Madzia i Wojtuś Paluch z rodziną-Piskorowice
  26. Olivier Sieradzki z rodziną- Rudka
  27. Ewielina i Nina Brzyska z rodziną- Sieniawa
  28. Zuzanna Zych z rodziną -Sieniawa
  29. Małgorzata Kmieć z rodziną- Sieniawa
  30. Sebastian Gajda z rodziną -Adamówka
  31. opiekun Urszula Serafin Kółko plastyczne Szkoła Podstawowa w Świętem
  32. Martyna Skawina z rodziną Przedszkole Sióstr Służebniczek w Łańcucie
  33. Franciszek Pasztyła z rodziną Przedszkole Sióstr Służebniczek w Łańcucie
  34. Luiza Twardowska z rodziną Przedszkole Sióstr Służebniczek w Łańcucie
  35. Adam Pich z babciąWandą Zdzioch Przedszkole Parafialne w Radymnie
  36. Julia Czech z rodziną Przedszkole Parafialne w Radymnie

etap przedszkolny

Do udziału w konkursie zgłosiło się 38 rodzin

z naszego przedszkola komisja oceniająca

w składzie

  1. Alicja Nowosiadła -nauczyciel Szkoły Podstawowej w Świętem
  2. Barbara Motyka -nauczyciel Przedszkola Samorządowego w Radymnie
  3. Ewelina Grybel -nauczyciel Szkoły Podstawowej w Duńkowicach.

Komisja była pod dużym wrażeniem

poziomu artystycznego

oraz  zaangażowania społeczności przedszkola w tak piękne dzieło.

Po długich obradach postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce Adaś Pich

II miejsce Lena Omańska

III miejsce Julia Czech

Nagrodzone prace przechodzą do etapu diecezjalnego, a pozostałe zostaną wystawione na kiermaszu, który rozpocznie się 18.03 2018r.

w Przedszkolu Parafialnym w Radymnie w godz. 700– 1300 1600-1900

Małgorzata Sobejko

Lista uczestników konkursu

Lp Nazwisko i Imię
1 Marciniec Martyna
2 Wszołek Zuzanna
3 Żelak Maria
4 Pich Adam
5 Andrejko Wojciech
6 Prymon Karolina
7 Turko Martyna
8 Brzyski Franciszek
9 Małek Ksawery
10 CzarnieckaWiktoria
11 Czech Julia
12 Czub Mikołaj
13 Kowal Magdalena
14 Łamasz Magdalena
15 Magryś Miłosz
16 Modny Karol
17 Niedużak Michał
18 Pasaj Szymon
19 Sas Julia
20 Stysiał Natalia
21 Szramik Lena
22 Zdzioch Bartosz
23 Broda Alicja
24 Buśko Michał i Aleksandra
25 Fronc Nikola
26 Jaśkiewicz Anna
27 Jaśkiewicz Krzysztof
28 Omańska Lena
29 Pajda Klara
30 Pich Maciej
31 Sudoł Artur
32 Turko Hanna
33 Hendzel Milena
34 Adam Lena
35 Popkiewicz Milena
36 Gawłowska Zofia
37 Waraksa Tymoteusz
38 Zarembska Katarzyna