PORZĄDEK TRIDUUM PASCHALNEGO oraz ŚWIĄT
- WIELKI CZWARTEK
Godz. 18.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej
Adoracja Pana Jezusa w CIEMNICY do godz. 24.00. Od godz. 21.00 adorację prowadzi Diakonia Muzyczna naszej parafii i młodzież.
- WIELKI PIĄTEK
Adoracja Pana Jezusa w CIEMNICY – według harmonogramu
Godz. 17.00 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia
Godz. 18.00 – Liturgia Męki Pańskiej
Adoracja Pana Jezusa w GROBIE do godz. 24.00. Od godz. 21.00 adorację prowadzi Diakonia Muzyczna naszej parafii i młodzież.
Po zakończeniu Liturgii – adoracja krzyża
W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i nie ma od niego dyspensy!!!
- WIELKA SOBOTA
Adoracja Pana Jezusa w GROBIE – według harmonogramu
Godz. 9, 10 i 11 – poświęcenie pokarmów w kościele.
Godz. 9.00 – poświęcenie pokarmów w Ostrowie
Godz. 19.00 – początek uroczystej liturgii Wigilii Paschalnej (prosimy zabrać świece, które będzie można zapalać od paschału)
Po zakończeniu liturgii Wielkiej Soboty nie będzie już adoracji.
- NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Bardzo prosimy, by poszczególne róże różańcowe oraz młodzież i strażacy, przygotowali sobie na rezurekcję przydzielone chorągwie, feretrony czy figury już w sobotę wieczorem. Do niesienia baldachimu prosimy panów z Rady parafialnej.
Godz. 6.00 – REZUREKCJA
Następne Msze św. o godz.: 9.00, 11.00 i 17.00
- PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00
Nie będzie Mszy św. popołudniowej!!!
Harmonogram adoracji Najświętszego Sakramentu
w czasie TRIDUUM PASCHALNEGO
WIELKI PIĄTEK
700 – 800 ul. Lwowska
800 – 900 ul. Krasińskiego, Słowackiego i Sportowa
900 – 1000 Ostrów
1000 – 1100 ul. Kościuszki, Grunwaldzka, Spisówka, Słoneczna
1100 – 1200 ul. Chopina, Zarzecze, Polna
1200 – 1300 ul. Narutowicza, Bema, Piłsudskiego, Okrzei, Strażacka
1300 – 1400 ul. Rynek, Piekarska, Zamknięta
1400 – 1500 ul. Rejtana
1500 – 1600 ul. Mickiewicza
WIELKA SOBOTA
700 – 800 ul. Gruszki, Cicha, Batorego
800 – 900 ul. Miłosza, Orzeszkowej, Norwida, Kochanowskiego
900 Poświęcenie pokarmów
1000 Poświęcenie pokarmów
1100 Poświęcenie pokarmów
1200 – 1300 ul. Żeromskiego, Reja, Reymonta
1300 – 1400 ul. Zachariasiewicza, Sienkiewicza
1400 – 1500 ul. 3 Maja
1500 – 1600 ul. Legionów, Batorego, Kilińskiego
1600 – 1700 ul. Nadbrzeżna, Kołłątaja