Nowy rok szkolny

W czwartek, 1. września 2016 roku, w naszym przedszkolu rozpoczął się nowy rok szkolny. Po wakacyjnej przerwie mury przedszkola znów zaczęły tętnić życiem, gdyż od samego rana było w nich słychać wielki gwar i radość dzieci.

Starszaki z uśmiechem powróciły do swoich kolegów, koleżanek i pań wychowawczWP_20160902_09_38_54_Proyń. Dzieci najmłodsze, te które do przedszkola przyszły po raz pierwszy, a więc: 2,5 i 3-latki, musiały zmierzyć się z wielkim wyzwaniem. Pierwsze dni w przedszkolu to dla większości maluchów trudny czas. Chociaż rozstanie było dla nich i ich rodziców trudne, dzieci całkiem dobrze radziły sobie w nowym otoczeniu i z uśmiechem wracały do domów.WP_20160902_13_39_14_Pro

Adaptacja w przedszkolu potrwa na pewno jeszcze jakiś czas. Życzymy więc dzieciom aby jak najszybciej zaklimatyzowały się w naszym przedszkolu, a rodzicom by dzielnie przetrwali ten czas i wspierali swoje maluchy. Wszystkim dzieciom życzymy wielu radosnych chwil. By ten nowy rok szkolny był okazją do zdobywania nowych doświadczeń i sukcesów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do aktywnej współpracy z naszym przedszkolem.

Sabina Buśko

6 września 2016|