Ogłoszenia duszpasterskie

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 r.

  1. Rozpoczął się czas wakacji, który sprzyja rodzinnym wyjazdom i wypoczynkowi. Pamiętajmy jednak o Bogu; szczególnie o mszy niedzielnej. Dorośli niech nie zapominają, że mają uczyć wiary młode pokolenie, przede wszystkim przez dobry przykład praktyk religijnych.
  2. Już za tydzień, w poniedziałek 4 lipca, z naszego kościoła wyruszy na pielgrzymi szlak do Częstochowy, grupa św. Józefa. Szczegóły dotyczące zapisów, podane są na plakacie i na stronie parafialnej. Na stoliku pośrodku kościoła wyłożone są karteczki na intencje, które pielgrzymi omadlać będą w drodze do Częstochowy. Wypełnione kartki z intencjami prosimy składać w skrzynce postawionej na stoliku.
  3. We wtorek, tj. 28 czerwca, w godz. od 17 do 18, przy Urzędzie Gminy, będzie możliwość bezpłatnego, komputerowego badania wzroku. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  4. W środę – 29 czerwca – uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele będą o godz. 7, 9 i 17. Po mszy popołudniowej nowenna do Matki Bożej.
  5. W czwartek adoracja NS od godz. 15. Na zakończenie adoracji ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  6. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek, od godz. 8.00 udamy się do chorych z komunią świętą a od 17.30 będzie możliwość spowiedzi.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 17.00, rozpoczniemy nabożeństwo fatimskie. Odmówimy różaniec; po nim będzie piętnastominutowa medytacja a na zakończenie (ok. godz. 18) msza św. z liturgią niedzielną.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna – ze zmianą tajemnic różańcowych po mszach o godz. 7 i 11.