Ogłoszenia duszpasterskie

II NIEDZIELA ADWENTU

10 grudnia 2023 r.

  1. Dziś druga niedziela miesiąca – składkowa na renowację naszego kościoła. Składamy wyrazy wielkiej wdzięczności wszystkim ofiarodawcom, dzisiaj szczególnie parafianom z parafii „na górce”, którzy w ubiegłą niedzielę zebrali i przekazali na remonty w naszym kościele kwotę 8870 zł. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj, na mszy o godz. 11, dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają medaliki Niepokalanej. Po mszy spotkanie organizacyjne. Także po mszy o 11, krótkie spotkanie młodzieży klas VI, VII i VIII z naszej parafii, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Po mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Zachęcamy do udziału w roratach, które w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie o szóstej rano. Zapraszamy dzieci z lampionami i składania, zapisanych na papierowych serduszkach, dobrych uczynków. Będzie to dar dzieci dla Jezusa.
  4. W poniedziałek po wieczornej mszy zbiórka ministrantów.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej; w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00; w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a po mszy wieczornej spotkanie młodzieży.
  6. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin: Adam Markocki. Pomódlmy się o pokój wieczny dla niego. Wieczne odpoczywanie …