Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,, Dary jesieni wokół nas’’.

Jesień to niezwykle barwna pora roku. To czas zbiorów i powolnych przygotowań na nadejście zimy. To także czas, kiedy otaczająca nas przyroda pokazuje swoje kolorowe oblicze, a jeszcze ciepłe i słoneczne dni zachęcają do spacerów i podziwiania uroków jesiennego krajobrazu.
W październiku w przedszkolu zorganizowano dla dzieci konkurs plastyczny ,,Dary jesieni wokół nas’’. w którym miały swoje wyobrażenie o jesieni, przedstawić w formie plastycznej. Głównym celem konkursu było:
– rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci,
– wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie i konstruowanie jesiennych darów,
-dostrzeganie piękna natury i zachodzących w niej zmian.
9 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ,,Dary jesieni wokół nas’’.
Jury w składzie: siostra dyrektor Ewa Wilk, siostra zakrystianka Barbara Partyka, Ksiądz Proboszcz Grzegorz Kowalczyk, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radymnie Agnieszka Bojarska oraz pani Izabela Pinda oceniało kreatywność, pomysłowość i estetykę wykonanych przez dzieci prac. Wybór był trudny, jednak po długich rozmowach udało się wyłonić I miejsce, miejsce II, dwa miejsca III oraz dwa wyróżnienia.
I miejsce Karolina Prymon
II miejsce Magdalena Łamasz
III miejsce Lena Omańska
III miejsce Martyna Turko
Wyróżnienie dla Wiktorii Czarnieckiej
Wyróżnienie dla Emilii Majchrowicz
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, pozostali uczestnicy podziękowania i upominki.
Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim naszym dzieciakom jak i również ich rodzicom za pomoc w wykonaniu pięknych prac oraz za udział w konkursie.

Izabela Pinda

26 listopada 2017|