Zajęcia otwarte w grupie Przyjaciele św. Józefa.

Dnia 25.10.2017r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z grupy Przyjaciele św. Józefa prowadzone przez wychowawczynię p. Agnieszkę Kogut pt. „Jesienne bukiety”.

Celem tych zajęć było podsumowanie wiadomości na temat zmian zachodzących w przyrodzie jesienią.

Rodzice mieli możliwość nie tylko przyjrzenia się przebiegowi grupowych zajęć, ale również wzięcia w nich aktywnego udziału, co sprawiło wiele radości dzieciom, które mogły swoim najbliższym zaprezentować swoje umiejętności.

Dzieci wykazywały się znajomością nazywania darów jesieni , cyfr, kolorów, analizą i syntezą wyrazów. Bawiły się przy muzyce i z chustą animacyjną. Nie trudne okazały się zagadki zadawane przez rodziców. Na koniec przyszedł czas na wykonanie pięknych prac plastycznych wraz z rodzicami.

Zajęcia stworzyły doskonałą okazję do obserwacji dziecka na tle grupy, oraz bliższego poznania środowiska, w którym przebywają.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział i mamy nadzieje, że wspólna zabawa i piękne prace plastyczne wykonane wspólnie przez dzieci i ich rodziców, były ogromnym przeżyciem nie tylko dla naszych pociech, ale i dla Państwa.

Agnieszka Kogut

6 listopada 2017|