Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu odwiedzili Nas przedstawiciele Rady Rodziców ,którzy jak zwykle pamiętają o wszystkich. Panie otrzymały piękne róże, dziewczynki kolorowe pompony a chłopcy samochodziki. Przedszkolaki przygotowane pod kierunkiem pań wychowawczyń zaprezentowały piękny program artystyczny  składający się z wierszyków i piosenek. Chłopcy z najstarszej grupy Perełki Maryi złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom kolorowe, własnoręcznie wykonane laurki. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia. Słowa modlitwy umieszczone na laurce będą naszym drogowskazem prze cały rok.

MODLITWA ZA PANIE I SIOSTRĘ

8 MARCA 2018

Ojcze Niebieski, Boże kochany Dzisiaj za Panie i Siostrę Ciebie błagamy. Prosimy o zdrowie i dobre siły By jak najdłużej Nam tu służyły.

By  nie mówiły, że bolą kości I że się boją wysokości. By zechciały w gwoździe młotkiem stukać I w lesie grzybów z Nami szukać.

Weź Je w opiekę Najświętsza Matko Niech Im przychodzi wszystko gładko. Niech Syn Twój uchyli Im nieba skrawek By mogły się poczuć, jak w ogrodzie kwiatek.

O to w modlitwie proszę Cię Boże Wierzę, że Ty Nam dopomożesz. I prośba Nasza powiedziana Zostanie przez Ciebie wysłuchana.

Małgorzata Sobejko

 

19 marca 2018|