Imieniny ks. Kazimierza Goleni i Grzegorza Kowalczyka.

W poniedziałek 12.03.2018r. wraz z całą przedszkolną wspólnotą modliliśmy się w intencji naszego Prałata ks. Kazimierza Golenii oraz Proboszcza – ks. Grzegorza Kowalczyka, którzy obchodzili swoje imieniny. Powodów do wdzięczności dobremu Bogu jest dużo. Dziękowaliśmy księżom za to, że troszczą się o duchową stronę naszego przedszkola. Życzyliśmy Bożego błogosławieństwa, dobrego zdrowia, sił i wytrwałości, niegasnącej pogody ducha.

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszym przedszkolu.

W imieniu całego przedszkola życzyliśmy prawdziwej, apostolskiej odwagi, pokornej zgody na Boże plany. Niech Pan serc ludzkich Jezus Chrystus – będzie źródłem siły i radości z wykonywanej przez Księży służby w Winnicy Pańskiej. Życzyliśmy, aby dobry Bóg obdarzył Ich obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, dał Im moc przemiany ludzkich serc.

Życzyliśmy wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by szlachetne powołanie, przyniosło zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.

Wszystkie te życzenia dzieci z grupy Perełki Maryi wyraziły w programie artystycznym przygotowanym przez panią Danutę Grendus.

Małgorzata Sobejko

15 kwietnia 2018|