Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja mała Ojczyzna”.

W październiku nasze przedszkole ogłosiło konkurs plastyczny „Moja mała Ojczyzna” w ramach międzynarodowego projektu:  „Piękna nasza Polska cała”  skierowany do przedszkoli z miasta i gminy Radymno oraz przedszkoli prowadzonych przez Siostry Służebniczki Starowiejskie.

Prace konkursowe były na wysokim poziomie artystycznym, piękne, starannie i dokładne wykonane.

5 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Moja mała Ojczyzna”

Jury w składzie: pani  Elżbieta Koralewicz – Bagińska, pani Alicji Nowosiadła oraz pani Sylwia Bącal oceniało kreatywność, pomysłowość i estetykę wykonanych przez dzieci prac. Wybór był trudny, jednak po długich rozmowach udało się wyłonić I miejsce, miejsce II, dwa miejsca III oraz wyróżnienie.

I miejsce Aleksandra Buśko

II miejsce Milena Popkiewicz

III miejsce Lena Omańska

III miejsce Emilia Farbaniec

III miejsce Julia Sas

Wyróżnienie Wiktorii Białowąs

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 09.11.2018 r. na uroczystości upamiętniającej 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie nagrody zostały wręczone przez Panią Annę Huk radną sejmiku województwa podkarpackiego, oraz Księdza dziekana Kazimierza Piwowara.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Panią Annę Huk, która sprawuje patronat honorowy nad naszym projektem, pozostali uczestnicy podziękowania i książki.

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim naszym dzieciakom jak i również ich rodzicom za  pomoc w wykonaniu pięknych prac oraz za udział w konkursie.

        Sylwia Perczyk

24 listopada 2018|