Wycieczka Wapowce

 

W dniu 11.06.2019 roku dzieci z grup „Radosnych Aniołków” oraz „Edmundowych Skarbów” wyjechały na wycieczkę do Wapowiec. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.45 na parkingu przed przedszkolem. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie. Kierownik wycieczki, którym była Siostra Dyrektor Magdalena Rut, sprawdziła obecność po czym dzieci wraz ze swoimi opiekunami  zajęli miejsca w autokarze. Wyjazd odbył się zgodnie z planem o godzinie 9.00. Niecałą godzinę później cała grupa dotarła na miejsce. Na miejscu przywitano nas bardzo miło.

Naszym pierwszym planem wycieczki była sala zabaw, dzieci przez półtorej godziny mogły cieszyć się różnego rodzaju atrakcjami na tej sali (zjeżdżalnie, trampolina, basen z piłkami , zabawki, itp.)

Po zakończonej zabawie przeszliśmy do restauracji w której dzieciom podane zostały pyszne pierogi, zjadały je z apetytem.

Potem był czas relaksu na świeżym powietrzu, na placu zabaw. Część dzieci również odpoczywała na kocach wśród pięknej zieleni.

Później wszystkie dzieciaczki zjadły pyszne drożdżówki, napiły się wody i wyruszyliśmy w podróż powrotna do naszego przedszkola.

Dzieci wróciły bardzo zadowolone, nie było widać u nich żadnego zmęczenia, były bardzo zadowolone z wycieczki, już nie mogą doczekać się kolejnych.

                                                                                                  Sylwia Perczyk

 

17 czerwca 2019|