Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka

Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. W dniu 08-09 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu po raz kolejny odbyły się uroczystości  z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili to spotkanie babcie i dziadkowie oraz ks. proboszcz Grzegorz Kowalczyk . Zasiedli przy przygotowanych dla nich krzesłach  i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składały się tańce, piosenki, wiersze, jasełka i kolędy  solistów.
Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Frekwencja była wspaniała. Przybyło bardzo dużo osób. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale także przygotowywali swoje pociechy w domu by jak najpiękniej wystąpiły.

Dzieci z grup „Edmundowych Skarbów” oraz „Przyjaciół św. Józefa” wystąpiły 08.01.2020 roku  tj. w środę, a dzieci z grup „Radosnych Aniołków” oraz „Perełek Maryi” wystąpiły 09.01.2020 roku tj. w czwartek w  jasełkach pod tytułem:

                                                                         „Tylko jedna jest taka noc

Dzieci na zakończenie swojego występu obdarowały swoich dziadków upominkami przygotowanymi wcześniej oraz przytulasami  i buziakami.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

 

mgr Sylwia Perczyk

 

 

 

 

14 stycznia 2020|