Misyjne życzenia świąteczne

Drodzy Księże Proboszczu i Księże Tomaszu,  Drogie Siostry Zakonne, Drodzy Parafianie św. Wawrzyńca w Radymnie i Przyjaciele Misji!

„Dziś narodził nam się Zbawiciel, radujmy się, umiłowani! Nie ma miejsca na smutek, kiedy rodzi się życie; pierzchnął lęk przed zagładą śmierci, nastaje radość z obietnicy niekończącego się życia” św. Leon Wielki

Dzieląc radość z przeżywania tajemnicy Bożego Narodzenia, że Bóg zamieszkał wśród nas, abyśmy mogli z Nim zamieszkać w niebie pragnę serdecznie pozdrowić z dalekiej Kuby i złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech Nowonarodzony Jezus do Waszej wspólnoty i rodzin przychodzi dzisiaj i każdego dnia. Niech Jego obecność umacnia Was.  Niech Boże Dziecię darzy Was łaską zdrowia i mocnej wiary. Niech serca Wasze i Waszych rodzin napełniają się pokojem Bożym a Nowonarodzony Pan wynagradza dobro, którym potraficie dzielić się z innymi.

Życzę całej wspólnocie parafialnej potrzebnych łask i błogosławieństwa na cały Nowy 2021 Rok. W imieniu moich parafian z Perico wyrażam ogromną wdzięczność za wsparcie naszych dzieł misyjnych.

Zapewniam o modlitwie w Waszej intencji.

Szczęść Boże!

ks. Łukasz Rygiel

Perico – Kuba, Boże Narodzenie, 2020 r.

https://www.facebook.com/171696799510446/posts/4186500301363389/?sfnsn=wa

27 grudnia 2020|