Pielgrzymko – wycieczka do Medjugorie

MEDJUGORJE i Chorwacja

Termin:  czerwiec.2020r. (bezpośrednio po Bożym Ciele)

 

Dzień 1: wyjazd – godzina 23:30. Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji.

Dzień 2:Przyjazd w godzinach popołudniowych do Maria Bistrica – najważniejsze Sanktuarium Maryjne Chorwacji, Msza Święta, bliższe poznanie Sanktuarium, przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 3:śniadanie, przejazd do Splitu– zwiedzanie pozostałości po pałacu Dioklecjana, przejazd do Medjugorje, zakwaterowanie w hotelu,obiadokolacja.

Dzień 4:śniadanie, Medjugorje – poznanie miejsca, wspólne rozważanie tajemnic różańcowych – Góra Objawień, miejsca objawień (niebieski krzyż), centrum Medjugorje, Msza Święta, obiadokolacja, wieczorna wycieczka do Mostaru,powrót do hotelu.

Dzień 5: śniadanie, wycieczka do Dubrownika, Msza Święta u Świętego Błażeja, możliwość rejsu Statkiem, odpoczynek na plaży, powrót do Medjugorje, obiadokolacja.

Dzień 6:Droga Krzyżowa na Górę Kriżewac, śniadanie, wodospady Kravica, obiadokolacja, wieczorny cykl modlitewny i międzynarodowa Msza Święta.

Dzień 7: śniadanie, wycieczka do, Bałkańskie Lourdes – Sanktuarium Maryjne w Veprić, kilka godzin odpoczynku na plaży, powrót do Medjugorje, obiadokolacja.

Dzień 8:7:00 ,śniadanie, przejazd do Ludbregu – miejsce cudu eucharystycznego, Msza Święta, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9:śniadanie, przejazd do Polski, planowany przyjazd do kraju w godzinach nocnych.

–   W celu słuchania tłumaczeń Mszy Św., modlitw i spotkań proszę zabrać ze sobą radia ze słuchawkami lub telefony komórkowe z radiem.

– nieprzewidziane wydarzenia lub spotkania mogą spowodować zmiany w kolejności realizowania programu

Świadczenia: 7 noclegów, śniadań – bufet i obiadokolacji serwowana 2 daniowa z napojami, przewodnicy, opieka pilota, ubezpieczenie NNW i KL, transport, zestaw audio guide.

Wartość usługi: 650,oo złotych + 200 euro

Dodatkowo płatne: rejs w Dubrowniku – 10 euro, Kravica – 5 euro.

ZAPISY DO KOŃCA STYCZNIA W KOŚCIELE PW. ŚW. WAWRZYŃCA (po mszach).

ZALICZKA PRZY ZAPISIE: 500 ZŁ

5 stycznia 2020|