Ogłoszenia duszpasterskie

V NIEDZIELA WIELKANOCY

19 maja 2019 r.

  1. Dzisiaj, w naszej parafii, uroczystość I Komunii św.. Pamiętajmy o dzieciach pierwszokomunijnych w naszej osobistej modlitwie. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na parafie potrzebujące pomocy. Po Mszach św. kwesta do puszek, która będzie pomocą w zbiórce funduszy na bardzo drogą operację dla Gabrysi. Bóg zapłać wszystkim, którzy okażą serce i wesprą tę dziewczynkę w jej trudnej sytuacji.
  2. Od jutra rozpoczyna się „Biały Tydzień” ze szczególnym udziałem dzieci pierwszokomunijnych i och rodzin.
  3. W środę, 22 dzień miesiąca – modlitwy do św. Rity. Podczas Mszy wieczornej zostaną poświęcone róże. Po majówce, próba dzieci klasy czwartej, przed rocznica I Komunii św.
  4. W czwartek, ze względu na prace prowadzone w kościele, nie będzie popołudniowej adoracji a majówka będzie po Mszy wieczornej.
  5. Stowarzyszenie Rozwoju Radymna „Gedeon”, organizuje imprezę sportową pn. „II Triathlon Radymno 2019”, która odbędzie się w Radymnie w dniu 26 maja. W związku z tym, że jedną z konkurencji będzie wyścig rowerowy na trasie Radymno – Niziny, w godzinach od 12.45 do 16.00, ulice: Kardynała Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego i Złota Góra, będą wyłączone z ruchu.