Ogłoszenia duszpasterskie

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 marca 2019 r.

  1. W liturgię dzisiejszej sumy włączają się szczególnie dzieci z Koła Misyjnego, prowadzonego przez katechetkę – panią Grażynę. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po Mszy o godz. 16.30. Dzisiaj, po Mszach zbiórka do puszek na misje tzw. ad gentes.
  2. Za tydzień, w niedzielę, prosimy by w liturgię sumy włączyło się Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  3. W poniedziałek o godz. 16.00 – spotkanie Koła Misyjnego a po Mszy wieczornej – zbiórka ministrantów.
  4. We wtorek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP; jest to dzień szczególnej modlitwy za ojców. Pamiętajmy w modlitwie o solenizantach, szczególnie o ks. arcybiskupie seniorze – Józefie Michaliku.
  5. W środę nowenna do MB. Po Mszy spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  6. W czwartek wystawienie NS od godz. 15.00 a po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież naszej parafii.
  7. W piątek zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, które odbędzie się po Mszy o godz. 17.00. Droga Krzyżowa połączona będzie z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
  8. Przypominamy, że do końca marca trwa rekrutacja dzieci do naszego Przedszkola Parafialnego im. św. Mikołaja. Szczegóły na plakacie oraz na internetowej stronie parafialnej. Otwarta jest także rekrutacja do Liceum Katolickiego przy jarosławskiej Kolegiacie – szczegóły na afiszu zamieszonym w gablocie.
  9. Przedszkole Parafialne im. św. Mikołaja w Radymnie ogłasza konkurs na palmę wielkanocną pt. „Kwiecista droga”. Prace należy dostarczyć do kancelarii Przedszkola Parafialnego im. św. Mikołaja w Radymnie w terminie do 3 kwietnia (środa) 2018 r. do godz.1600. Palmy oceniane będą w dwóch kategoriach indywidualna i grupowa. Spośród prezentowanych palm zostanie wybrana Palma Najpiękniejsza. 7 kwietnia 2019 r. w Kościele pw. św. Wawrzyńca zostanie zorganizowany Kiermasz Palm Wielkanocnych. Całkowity dochód zostanie przekazany na organizację akcji  „Dar Juniora dla Seniora”. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://radymno.przemyska.pl/przedszkole/oraz w kancelarii Przedszkola Parafialnego.
  10. W miniony tygodniu zmarł Mirosław Chebda. Pomódlmy się wspólnie o jego zbawienie. Wieczne odpoczywanie …