Ogłoszenia duszpasterskie

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 lipca 2019 r.

  1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – składkowa na renowację naszej świątyni. Obecnie trwa jeszcze wymiana całej instalacji elektrycznej oraz wymiana i uzupełnienie oświetlenia. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców, które wypada 25 lipca, w najbliższą niedzielę, po Mszach świętych błogosławieństwo pojazdów. Tradycyjnie też, zbierane do puszek ofiary, przeznaczone będą na zakup transportu dla misjonarzy.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej.
  4. Dopóki będą trwać w kościele prace, w czwartki nie będzie popołudniowej adoracji.
  5. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji.
  7. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00. Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami.