Zakończenie roku szkolnego w grupie dzieci 3 i 4 letnich: „Radosnych Aniołków” oraz „Edmundowych Skarbów”

,, Lato, lato, lato czeka…

Razem z latem czeka rzeka…

Razem z rzeką czeka las…

A tam ciągle nie ma nas…”

W dniu 21 czerwca 2022 roku w sali teatralnej naszego przedszkola odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w dwóch najmłodszych grupach z udziałem rodziców.

Na początku zaprezentowały się ,,Radosne Aniołki” które pokazały swoje zdolności poprzez recytacje wierszy, śpiew oraz taniec. Kolejno ,,Edmundowe Skarby” przedstawiły część artystyczną pt.,, Wakacje”, śpiewali piosenki o lecie, wakacjach oraz pięknie podziękowali poprzez recytacje wierszy Siostrze Dyrektor, gronu pedagogicznemu oraz całemu personelowi naszego przedszkola za ich pracę.

Wzruszającym momentem przestawienia były życzenia oraz podziękowania dzieci skierowane do Siostry Dyrektor Magdaleny Rut, która niestety opuszcza w tym roku naszą społeczność przedszkolną. Przedszkolaki we wzruszeniem w oku wręczyły Jej laurkę. My z tego miejsca bardzo dziękujemy Siostrze za te 4 lata spędzone z nami, za uśmiech jakim nasz obdarzała każdego dnia, za każde dobre słowo. Zapewniamy, że pamiętać o Siostrze pozostanie z nami na długie lata.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie dyplomów. Na początku dyplomy trafiły w ręce Rady Rodziców, dziękując im za pomoc w działalności przedszkolnej.

Po otrzymaniu dyplomów dzieci wraz ze swoimi Paniami udali się do swoich sal, gdzie otrzymali ciekawe niespodzianki, które zabrały do domu.

Pragniemy bardzo podziękować wszystkim rodzicom za współprace oraz zaufanie jakim obdarzyli nas wybierając nasze przedszkole.

Dziękujemy również za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów. Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i wspaniałych przygód oraz wielu niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenie we wrześniu…

Izabela Pinda

 

28 czerwca 2022|