Dnia 09.06.2026 r. całe nasze przedszkole wraz z panią dyrektor Małgorzatą Sobejko wybrało się do MOK-u w Jarosławiu na spektakl teatralny pt. „Domek z Piernika, czyli o dobrym wychowaniu”.
Już od samego rana dzieci z niecierpliwością oczekiwały wyjazdu. Podróż minęła w miłej i radosnej atmosferze. Po przybyciu do Miejskiego Ośrodka Kultury zajęliśmy miejsca na widowni i z zainteresowaniem oczekiwaliśmy rozpoczęcia przedstawienia.🚍
Spektakl opowiadał o ważnych zasadach dobrego wychowania, także o tym jak ważne jest szanowanie lasu, niezaśmiecanie go oraz dbanie o środowisko. 🧙♀️🌲
Aktorzy w ciekawy i zabawny sposób przedstawili przygody bohaterów, dzięki czemu dzieci z łatwością mogły zrozumieć przekazywane wartości. Barwne kostiumy, piękna scenografia oraz humor sprawiły, że przedstawienie wzbudziło duże zainteresowanie i wywołało wiele uśmiechów. ☺️
Wyjazd był nie tylko okazją do kontaktu ze sztuką teatralną, ale również cenną lekcją kulturalnego zachowania i właściwych postaw społecznych. Dzieci wróciły do przedszkola pełne pozytywnych wrażeń i chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat obejrzanego spektaklu.
Wszyscy uczestnicy wyjazdu spędzili czas w przyjemnej atmosferze, a udział w przedstawieniu dostarczył wielu emocji i wartościowych doświadczeń. Była to interesująca i pouczająca wycieczka, którą z pewnością będziemy długo wspominać.
Tekst : Agnieszka Bielka




























































































