Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie ,, Przyjaciele Św. Józefa” oraz ,, Perełki Maryi” 🥰

Dnia 24.06. 2026 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w grupie dzieci 5- i 6-letnich, które po wakacjach rozpoczną nowy etap edukacji i opuszczą mury przedszkola. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny, który był okazją do podsumowania wspólnie spędzonych lat oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim osobom zaangażowanym w ich [...]

26 czerwca 2026|

Uroczysta Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego ⛪️

W poniedziałek o godzinie 15.30 odbyła się uroczysta Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego. Eucharystii przewodniczył ksiądz Stanisław, który modlił się w intencji wszystkich dzieci, ich rodzin oraz pracowników przedszkola. Podczas Mszy Świętej dziękowaliśmy za miniony rok pełen wspólnych doświadczeń, nauki i radości. Po zakończeniu liturgii dzieci z grupy Perełki [...]

26 czerwca 2026|

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach „Radosne Aniołki” oraz „Edmundowe Skarby” 🥰

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupach „Radosne Aniołki” oraz „Edmundowe Skarby”. Nasze ważne wydarzenie rozpoczął wakacyjny pociąg, który wjechał do sali. Następnie Pani Dyrektor, Małgorzata Sobejko, serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych gości i oficjalnie rozpoczęła uroczystość. W dalszej części dzieci zaprezentowały program artystyczny, zabierając nas w pełną [...]

26 czerwca 2026|

Podsumowanie zielonej nocy w przedszkolu

W sodę mieliśmy przyjemność zorganizować zieloną noc, w której wzięły udział dzieci z najstarszej grupy. To było wyjątkowe wydarzenie pełne radości i niezapomnianych chwil! 🌟 Pierwsza część wieczoru rozpoczęła się od poszukiwania najbardziej odpowiedniego miejsca do spania oraz dzielenia się swoimi łóżkami, co było doskonałą okazją do budowania przyjacielskich relacji. [...]

26 czerwca 2026|

Wizyta Pani psycholog Katarzyny Wnęk – Joniec 🌞😍

W dniach 15–16.06. 2026 r. nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – pani Katarzyna, psycholog z Krakowa. Podczas spotkania z rodzicami przeprowadziła szkolenie poświęcone zdrowemu wychowaniu dzieci oraz budowaniu dobrych i wspierających relacji rodzinnych. Następnie poprowadziła warsztaty dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Miała również okazję [...]

17 czerwca 2026|

Wizyta w MOK-u w Radymnie 🎭

W czwartek, 11 czerwca 2026 roku, dzieci 5-letnie z grupy „Przyjaciele Św. Józefa” miały okazję wziąć udział w super wyjściu do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie! 🏛️ Celem tej całej wyprawy było obejrzenie spektaklu teatralnego, który przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Radymnie. A sztuka nosiła tytuł „Hunga Bunga Bam” i [...]

13 czerwca 2026|