Zaproszenie na Rekolekcje Ewangelizacyjne

Parafia pw. św. Wawrzyńca w Radymnie

W dniach 17-19 listopada 2017 r.

Bóg będzie na Ciebie czekał, by okazać Ci łaskę!

Będzie to szczególny czas odnawiania siebie w miłości bliźniego, która prowadzi do miłości Boga

Celem tych rekolekcji jest troska o osobistą relację z Jezusem, ale także troska o rodzinę, która jest podstawowym źródłem poczucia szczęścia i bezpieczeństwa dla każdego z nas oraz o małżeństwo, które musi wciąż w sobie odnawiać powołanie do miłości.

Nasza obecność na tych świętych ćwiczeniach duchowych będzie znakiem, że nie wzgardziliśmy zaproszeniem samego Boga.

Nie czyńmy Boga „bezdomnym”! Pamiętajmy, że „Bóg czeka, by nam okazać łaskę” (Iż 30, 18)

PROGRAM REKOLEKCJI EWANGELIZACYJNYCH

Piątek

1700  RECEPCJA (SP przy ulicy Mickiewicza)

1800  Rozpoczęcie rekolekcji – zawiązanie wspólnoty

1830  Konferencja  „I Prawo Życia Duchowego”

1900  Rozmowy w grupach

2030  Przygotowanie do Eucharystii; spowiedź (kościół p.w. św. Wawrzyńca)

2100  Eucharystia z konferencją „Światło – Życie”

Spowiedź św.

Sobota

800   Jutrznia z konferencją „Nowy człowiek” (SP przy ul. Mickiewicza)

915   Przerwa – kawa lub herbata

1000 Konferencja „II Prawo Życia Duchowego”

1045 Rozmowy w grupach

1145 Szkoła modlitwy

1300 Obiad

1430 Eucharystia z konferencją „ Nowa Wspólnota”(kościół p.w. św. Wawrzyńca)

1600 Śpiew

1630 Konferencja „III Prawo Życia Duchowego”

1730 Rozmowy w grupach

1830 Kolacja

1900 Pogodny wieczór

2000 Modlitwa wstawiennicza

Niedziela

800   Jutrznia z konferencją „IV Prawo Życia Duchowego” (SP przy ul. Mickiewicza)

915     Spotkanie w grupach – Dzielenie się Ewangelią

1000 Przerwa – kawa lub herbata

1030 Konferencja „Nowa Kultura”

1115 Konferencja „Krucjata Wyzwolenia Człowieka”

Świadectwa KWC

1300 Obiad

1400 Eucharystia z homilią (kościół p.w. św. Wawrzyńca)

1530 Świadectwa i zakończenie rekolekcji

Agape – uczta miłości

CAŁODNIOWA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18 listopada 2017 r.

Propozycja adoracji przez mieszkańców poszczególnych ulic:

 

 

Godzina adoracji Ulice
7.00 – 8.00 Lwowska, Krasińskiego, Słowackiego, Sportowa, Legionów, Batorego
8.00 – 9.00 Kościuszki, Grunwaldzka, Spisówka, Słoneczna, Chopina
9.00 – 10.00 Zarzecze, Polna, Narutowicza, Bema, Piłsudskiego, Okrzei, Strażacka, Sienkiewicza
10.00 – 11.00 Rynek, Piekarska, Zamknięta, Rejtana, Zachariasiewicza
11.00 – 12.00 Mickiewicza, Gruszki, Cicha, 3 Maja, Ostrów
12.00 – 13.00 Miłosza, Orzeszkowej, Norwida, Kochanowskiego, Kołłątaja
13.00 – 14.00 Żeromskiego, Reja, Reymonta, Nadbrzeżna, Kilińskiego
16.00 – 17.00 Siostry zakonne, Róże Różańcowe