Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
1089 wpisów.
Ewelina - 1 marca 2023
o łaskę zdrowia dla Eweliny
Bogusław - 19 lutego 2023
Matko Boża upros u syna swego łaskę zbawienia wiecznego w niebie dla mojej mamy ś.p. Ireny Koziol
Zbigniew - 19 lutego 2023
Dziękuje za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże miłosierdzie dla józefy i jej rodziny
Prośba - 18 lutego 2023
Matko Boża i nasza kochana Opiekunko, proszę Cię całym sercem o szybki powrót do zdrowia Marka, który po operacji jest w śpiączce. Niech dobry Bóg pomoże, aby jak najszybciej jego organizm się zregenerował i szczęśliwie się wybudził. Proszę również o zdrowie dla Leona i księdza Macieja. Proszę też o pomyślny dla nas przebieg sprawy w dniu 1 marca. Maryjo przymnóż nam wiary, miłości i nadziei. Matko Najświętsza czuwaj nad całą moja rodziną i mi najbliższymi. Pomimo moich upadków i słabości błagam wysłuchaj moich próśb.
Tadeusz - 14 lutego 2023
Z okazji 60 urodzin proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o dary Ducha Świętego, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo dla Krystyny.
anna - 8 lutego 2023
Matko Boza Pomocy Nieustajacej Ciebie prosimy o pokoj na Ukrainie ,w Polsce ,w Swiecie . Prosimy za Putina o zaprzestanie wojny. Prosimy za Bartka o Boze Blogoslawienstwo ,o wiare dla niego ,o uzdrowienie . O zbawienie Mikolaja ,Tomasza , Ani ,za rodzenstwo Ewe,Bogdana, rodzine .Za Ele ,dzieci.O przeblaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich, Sikorow, Saternus, Szydlowskich. O Boze Milosierdzie dla nas i swiata .Za ks.Michala ,Ks.Cezarego o Boze Laski.Za Kasie,Piotra ,Cypriana ,Basie o uzdrowienie z raka . Za chorych ,cierpiacych, w nalogach ,za konajacych Za Tomasza o uzdrowienie serca,o pomoc w leczeniu cukrzycy ,za Hanie o uzdrowienie kolana ,o uzdrowienie Ani ,.za Monike o dobrego meza,jej rodzine .Za zmarlych przodkow z naszych rodzin ,za sp .rodzicow Janine,Mariana, za sp .Abp Henryka Hoser ,za zmarlych kaplanow za dusze w czyscu o Niebo.
Krzys - 7 lutego 2023
O przemiane wewnętrzna Krzysztofa,o dobrego,odpowiedzialnego męża dla mnie,o zdrowie,zgodę,pozytywne załatwienie spraw,opieki Maryji na każdy dzień , Boże błogosławieństwo,światłość i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie,KS Kazimierzowi
Elżbieta - 7 lutego 2023
Proszę o zdrowie dla i łaski dla Sylwii i Krystiana ich synka Oskarka dla Elżbiety i Grzegorza i córki Justyny oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Sylwii
Aneta - 2 lutego 2023
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę uratuj moje małżeństwo.
Tadeusz - 2 lutego 2023
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki JUSTYNY.
Rodzina - 29 stycznia 2023
Za Zbigniewa o ratunek
Tadeusz - 25 stycznia 2023
Matko Boska proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny.
Sylwia - 16 stycznia 2023
Matko Boza prosze o dar nieba dla śp Damiana oraz dla zmarłych z rodziny M.
Dorota - 14 stycznia 2023
Błagam o modlitwę o uzdrowienie I znalezienie pracy spokój w rodzinie I siłę do życia Bóg zapłać
M - 12 stycznia 2023
O światło Ducha Świętego , opiekę Matki Najświętszej ,zdrowie potrzebne łaski ,pozytywne zdanie dla Dominika
Jan - 10 stycznia 2023
Panie Jezu Chryste proszę przez wstawiennictwo Matki Bożej o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i błogosławieństwo w każdej sprawie dla: Nataszy, Michała, Martyny, Jana, Liliany, Ireny, Anny, Piotra, Olka, Kazimierza, Ani, Janusza i Joanny. Amen
Czcicielka. - 9 stycznia 2023
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Janiny o Boże błogosławieństwo światło, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski.
Maria - 7 stycznia 2023
O opiekę Matki Najświętszej ,zdrowie duszy i ciała i potrzebne łaski dla Dominika
Prosba - 5 stycznia 2023
Matko Boża Proszę o łaskę zdrowia psychicznego oraz pozbycie się złych myśli odzyskanie ochoty i sensu życia
ana - 11 grudnia 2022
Proszę o modlitwę, bym dostała pracę w sanepidzie w Krakowie oraz o umocnienie mojego związku z Piotrem oraz by Piotr wyszedł z depresji.