Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
970 wpisów.
Elwira - 28 września 2022
Maryjo Nieustającej pomocy proszę Cię o nadzieje o cud wyzdrowienia dla mnie, proszę o wszelkie potrzebne łaski dla syna i męża
Edyta - 21 września 2022
Proszę o zdrowie dla moich bliskich o kolejne zdrowe potomstwo dla nas i dobra żonę dla mojego brata
Genowefa - 21 września 2022
Matko Boża proszę Cię o potrzebne łaski dla Sióstr i Braci zakonnych modlących się w moich intencjach.
Siostra - 21 września 2022
Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego brata Michała z okazji 26 urodzin.
Dorota - 21 września 2022
Mamo, proszę za Beatę, siebie, pewnego mężczyznę, za wszystkich, którzy sobie nie radzą z sobą i życiem. Dziękuję Dorota Też we wszystkich znanych mi i nieznanych intencjach innych ludzi, za zmarłych i za prześladowców, dłużników i wierzycieli i komorników.
Jan - 21 września 2022
Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Boga Ojca o miłosierdzie nad grzechami, dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę od zła i błogosławieństwo dla rodzin: Joanny, Ireny, Anny, Nataszy, Teresy, Beaty, Agnieszki, Wiolety, Asi, Mariusza, Katarzyny, Janusza, Vasyla, Marcina i Agi. Amen
Tadeusz - 18 września 2022
Proszę o modlitwę w intencji nawrocenia mojej żony Jolanty by wróciła na drogę wiary I modlitwy uwolniła się od kochanka I zbliżyła się do dzieci I do mnie!Oddany Matce Bożej Tadeusz
Marta - 10 września 2022
Proszę o modlitwę o cud w moich intencjach które noszę w sercu, o pogodzenie się z osobami które jestem w konflikcie, o rozwiązanie problemów osobistych i rodzinnych, konfliktów, o zgodę i przebaczenie, o dobrą i szczęśliwa przyszłość.
Anna - 5 września 2022
Matko Boza prosze o ustanie wojny na Ukrainie ,o pokoj w Polsce ,w Swiecie .O uzdrowienie z raka Kasi ,Piotra ,Basi .Za chorych ,cierpiacych ,w nalogach ,za konajacych .Prosze o uzdrowienie z nalogow ,z choroby psychicznej Mikolaja ,za Tomasz o zdrowie ,o sakramenty ,o zbawienie.O Boze laski dla Eli w podrozy.Za tych ,co prosili o modlitwe .Za Hanie ,Ele ,Mariole ,Anie ,za ich rodziny .Za ks.Cezarego ,Ks.Michala o zdrowie ,o opieke Matki Bozej .
Maria - 27 sierpnia 2022
Matko Najświętsza proszę o zdrowie dla Ani o jej uzdrowienie z ciężkiej choroby
Anna - 15 sierpnia 2022
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o szczęśliwy rok 2022 i łaskę wyjazdu na wakacje do Italii nad morze. Uwolnij mnie od strachu, stresu, problemów związanych z moją matką. Amen
bogda - 13 sierpnia 2022
Matko Najukochańsza proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, o dobre rozeznanie swojej dalszej drogi życiowej i o wyzwolenie mnie z lęków i smutku.
Karolina - 7 sierpnia 2022
Proszę o modlitwę o pomoc i potrzebne łaski dla małżonków Karoliny i Hieronima w ich beznadziejnie trudnej sytuacji życiowej.
Karol - 7 sierpnia 2022
Matko Boża Pomocy Nieustającej, Tobie powierzam wszystkie dusze czyśćcu cierpiące, proszę wyproś im dar oglądania Boga twarzą w twarz.
Jan - 3 sierpnia 2022
Ojcze Przedwieczny przez Najświętszą Krew Pana Jezusa i za wstawiennictwem Matki Bożej oddal od naszej firmy gniew, złość, błędy i przeciwności oraz błogosław we wszystkich sprawach. Amen
Renata - 27 lipca 2022
Prosze o uzdrowienie. Amen
Anna - 26 lipca 2022
Matko Boza Ciebie prosimy prosimy o pokoj na Ukrainie ,w Polsce ,w Swiecie . Prosimy za Putina o zaprzestanie wojny. Prosimy za Bartka o Boze Blogoslawienstwo ,o wiare dla niego ,o uzdrowienie . O zbawienie Mikolaja ,Tomasza , Ani ,za rodzenstwo Ewe,Bogdana, rodzine .Za Ele ,dzieci..Za Hanie,rodzine .O przeblaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich, Sikorow, Saternus, Szydlowskich. O Boze Milosierdzie dla nas i swiata .Za ks.Michala ,Ks.Cezarego o Boze Laski.Za Kasie,Piotra ,o uzdrowienie z raka . Za chorych ,cierpiacych, w nalogach ,za konajacych .Za zmarlych przodkow z naszych rodzin ,za sp .rodzicow Janine,Mariana, za sp .Abp Henryka Hoser ,za zmarlych kaplanow za dusze w czyscu o Niebo.
Natasza - 26 lipca 2022
Matko Boża uproś u Pana Jezusa dla Ireny, Andrzeja, Janusza oraz rodzin: Nataszy, Beaty, Anny, Agnieszki, Wioletty, Iwony, Teresy i Joanny zdrowie, dary Ducha Świętego, odpuszczenie grzechów, opiekę od zła i błogosławieństwo na każdy dzień. Amen
Marta - 24 lipca 2022
Proszę o modlitwę o dar przemiany w moim zyciu, światło na moją historię życiową,o znalezienie dobrego i kochającego męża, o miłość i szczęście w życiu, o mądrość, urodę, dojrzałość,szacunek, akceptacjje, o to zebym osiągnęła coś w życiu, o uleczenie że złej przeszłości i przykrych wspomnień, z słabości i lęku.
Agnieszka - 10 lipca 2022
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o życie wieczne dla zmarłych bliskich mojemu sercu.