Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
944 wpisy.
Dorota - 24 lutego 2022
Mamo, proszę Cię, chroń Kijów, Ukrainę i ludzi, którzy nie mają sił uciekać i się bronić. ... Proszę Cię też o wiarę dla siebie, moc działania i bycie Boga ze mną i to, by szczęściło mi się we wszystkim, co robię. Dziękuję Dorota Proszę też za zmarłych, umierających i konających.
Klaudia - 23 stycznia 2022
Maryjo czuwaj każdego dnia nad Oskarem i chroń od wszelkich problemow i złych zachowań.
Klaudia - 11 stycznia 2022
Maryjo błagam Cię o nieustanną opiekę, pomoc i wsparcie dla Oskara, czuwaj nad nim i chroń od wszelkich złych zachowań.
Jan - 11 stycznia 2022
Z okazji 50 urodzin proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego, ochronę od zła w każdej postaci i obfite błogosławieństwo dla Jana. Amen
Grzegorz - 11 stycznia 2022
Matko Boska proszę o pomoc , opiekę i dar zdrowia dla Grzegorza i rodziny.
Anna - 10 stycznia 2022
Matko Boza prosze o udana operacje Grazyny , o zdrowie dla Niej .Za Ele,dzieci,za Anie ,Janusza,Rodzine..O uzdrowienie Mikolaja ,Tomasza ,za Rodzine.Za dusze w czyscu cierpiace o Niebo.
Ludmiła - 4 stycznia 2022
O łaskę uzdrowienia i znalezienie pracy dla Wojciecha.
Klaudia - 21 grudnia 2021
Kochana MBNP za Twoim wstawiennictwem proszę o wszelkie potrzebne łaski, nieustanną opiekę i pomoc dla Oskara oraz o uchronienie go od wszelkich problemow, zmartwień i złych zachowań.
Anna - 20 grudnia 2021
Matko Boza prosimy Ciebie za Ojczyzne ,Rodakow ,Bogiem silne rodziny .O uzdrowienie ,o zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani,rodzenstwa Ewe Bogdaba,rodziny.Za chorych,cierpiacych ,w nalogach,konajacych.O zbawienie grzesznikow O boze Milosierdzie dla nas ,Swiata.O zbawienie dusz w czyscu cierpiacych.
Jadwiga - 7 grudnia 2021
Szczęść Boże Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym, wyjście z kłopotów finansowych, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy w sądzie żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Bóg zapłać Jadwiga i Artur
Iza - 5 grudnia 2021
Maryjo, błagam o zdrowie dla Ani, Sławka, Lilianny, Ireny, Kornelii, Leokadii, Majki, Renaty, Bena, Marzeny, Beaty, Moniki i o głębokie owoce zawierzenia Tobie w mojej duszy. ♥️
Anna - 5 grudnia 2021
Prosimy Cie Matko Boza o uzdrowienie Kazimierza z raka.O uzdrowienie Basi z raka watroby.Za Ele o powrot do zdrowia ,za Grazyne o diagnoze,o leczenie choroby .O uzdrowienie Mikolaja,Tomasza ,Ani ,za rodzenstwo Ewe,Bogdana,rodzine .Za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich. O Boze Milosierdzie dla nas i swiata .Za Darka o uwolnienie z nalogow. Za chorych ,cierpiacych, w nalogach ,za konajacych .Za zmarlych przodkow z naszych rodzin ,za sp .rodzicow Janine,Mariana ,za sp .Abp Henryka Hoser ,za zmarlych kaplanow za dusze w czyscu o Niebo.
Jan - 24 listopada 2021
Matko Najświętsza proszę wypraszaj u Pana Jezusa dla Ireny, Jerzego, Anety, Andrzeja, Julii, Janusza, Teresy, Ewy, Kasi oraz rodzin: Jana, Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Sandry, Teresy, Joanny i Asi odpuszczenie grzechów, zdrowie, opiekę wszystkich Chórów Anielskich i błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen
Anna - 24 listopada 2021
Maryjo, błagam o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji umorzenia postępowania w sprawie Panu Bogu wiadomej.
Barbara - 21 listopada 2021
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Janina - 21 listopada 2021
Matko Pomocy Nieustającej dziękuję za 45 lat naszego małżeństwa za opiekę za wszystkie łaski uproszone u Boga w Trójcy Jedynego proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną twoja czccielka
Krzysztof - 18 listopada 2021
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę cię bardzo o rozwiązanie problemu dla Katarzyny o znalezienie pracy ,towarzystwa , chłopaka i życzliwych ludzi .Twoja czczicielka Katarzyna .
Mama - 18 listopada 2021
Matko dziekuje ci za wszystkie laski i prosze o dobre oceny dla syna zdanie matury.Blogoslaw mu prosze cie mateczko.
Jan - 17 listopada 2021
Matko Boska wypraszaj dla całej rodziny Nataszy zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo Pana Jezusa w każdej sprawie. Amen
Sylwia - 17 listopada 2021
Maryjo,dziękuję Ci za to że jesteś i za wszystkie otrzymane łaski. Zawierzam Ci moje intencje. Proszę o cud miłosierdzia Bożego,o uwolnienie, uzdrowienie z raka płuc i jelit,dla Eugeniusza Krawczyka.Proszę o uwolnienie, uzdrowienie mnie z choroby brzucha i okolic brzucha. Proszę w tym wszystkim,o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.