Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne, które będziemy przedstawiać podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Nabożeństwo jest odprawiane w naszej parafii w każdy piątek. W ostatnie piątki miesiąca, wieczorna Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich próśb i podziękowań zapisywanych na kartkach w kościele i tych, które zgłaszane są za pośrednictwem naszej strony.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
246 wpisów.
Twoja czcicielka - 8 kwietnia 2016
Proszę o modlitwę za mnie o znalezienie pracy i p rozeznanie drogi życia proszę o wyzwolenie z sidel zła mojego kolegę
mariusz - 7 kwietnia 2016
Panie Jezu przez wstawiennictwo ŚW.Jana Pawła II proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę dla mojej mamy żony i syna Krystiana.
Maria - 6 kwietnia 2016
Jezu Miłosierny proszę Cię o powrót do wspólnoty Kościoła mojego siostrzeńca i uporządkowanie życia dla siostrzenicy. Pomóż całej Rodzinie uwielbiać Twoje Miłosierdzie.
córka - 5 kwietnia 2016
Ojcze Święty przez Twoje wstawiennictwo proszę Pana Jezusa o zdrowie dla mojego taty i dziękuję za wszystkie łaski , które otrzymała moja rodzina
Danuta- Maria - 23 marca 2016
Ojcze Święty wstawiaj się za mną do Pana Jezusa żebym nie straciła pracy, nigdy nie przestanę dziękować Panu za wielkie rzeczy , które czyni w moim życiu.
Zona - 20 marca 2016
Panie Jezu przez wstawiennictwo Św, Jana Pawła II proszę o łaskę wiary i wytrwałości dla mojego Męża aby uwierzył, że jest możliwe to co w tej chwili wydaje się mu niemożliwe,
Córka - 20 marca 2016
Proszę o dobre przeżycie spowiedzi świętej.
Parafianka - 20 marca 2016
Błogosławiony Ojcze Święty dopomóż mi w mojej trudnej sytuacji materialnej. Ześlij potrzebne łaski dla mnie i mojego męża.
Parafianka - 20 marca 2016
Miłosierny Jezu za wstawiennictwem Twojego sługi Jana Pawła II ześlij łaski na mojego syna, który będzie zdawał maturę. Czuwaj mad nim i prowadź go swoimi ścieżkami w dorosłym życiu. Miej w opiece także moją córkę i jej męża i obdarz ich zdrowym potomstwem.
1 - 19 marca 2016
Dziękuję za zmiany w moim życiu, polepszenie samopoczucia i proszę za wstawiennictwem Św Jana Pawła II o dalsze sukcesy.
Czcicielka - 18 marca 2016
O zdrówie boże błogosławienstwo dla mojej mamy i i to aby mnie Pan Bóg prowadził przez życie i błogosławil na każdy dzień
Magdalena - 18 marca 2016
Proszę o modlitwę za mnie abym znalazła pracę proszę o modlitwę za mojego kolegę Adriana proszę o modlitwę za mnie abym rozeznala swoją drogą powołania
Twoja czcicielka - 18 marca 2016
Za przyczyną św. Jana Pawła II proszę Cię Panie Jezu o dobry wybór szkoły i rozeznanie dalszej drogi życiowej
krzysztof - 13 marca 2016
Panie Jezu dziękuję za opiekę nad moją rodziną,za to że jesteś z nami w trudnych chwilach. JEZU ufam Tobie, parafianin.
anna - 12 marca 2016
Panie Jezu dziękuje Ci za to , że jesteś ,że mogę z Tobą rozmawiać żalić się, dziękować za wszystkie łaski jakie mnie darzysz . Proszę o opieka na każdy dzień dla mojej rodziny
Syn - 11 marca 2016
Panie Jezu dziękuję Ci za codzienne błogosławieństwo dla mojej rodziny i obecność w naszym życiu. Proszę Cię pokornie o zdrowie dla mojej mamy.
Siostra - 10 marca 2016
Panie proszę Cię o łaskę zbawienia wiecznego dla Roberta. Przebacz mu wszystkie grzechy i pozwól cieszyć się Tobą na wieki.
Ciocia - 10 marca 2016
Panie proszę Cię abyś zanurzył w Twoim Miłosiernym Sercu dzieci, o których wiesz. Byś oczyścił i uleczył ich zranienia, szczególnie rany odrzucenia i braku miłości, akceptacji. Abyś w ich serca wlał Twoją Boską Miłość, aby wypełniła każdą lukę i głód miłości, której tak bardzo potrzebują. Wyzwól je z każdego kłamstwa, w które uwierzyły. Przyjdź do nich z Twoją prawdą, że są kochane i dobre w Twoich Oczach. Błogosław im Jezu. Miej te dzieciątka w Twojej opiece.
RYCERKI NIEPOKALANEJ PARAFIA NSPJ W SANOKU - 10 marca 2016
PANIE JEZU PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW.JANA PAWŁA II PROSIMY O OPIEKĘ NA KAŻDY DZIEŃ DLA S.JANINY. SPRAW ABY NAWIĄZAŁA PRZYJAŻŃ Z DOBRYMI UŚMIECHNIĘTYMI LUDŹMI.
parafia Radymno - 9 marca 2016
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nade mną i bliskimi.