Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne, które będziemy przedstawiać podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Nabożeństwo jest odprawiane w naszej parafii w każdy piątek. W ostatnie piątki miesiąca, wieczorna Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich próśb i podziękowań zapisywanych na kartkach w kościele i tych, które zgłaszane są za pośrednictwem naszej strony.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
272 wpisy.
anna - 12 marca 2016
Panie Jezu dziękuje Ci za to , że jesteś ,że mogę z Tobą rozmawiać żalić się, dziękować za wszystkie łaski jakie mnie darzysz . Proszę o opieka na każdy dzień dla mojej rodziny
Syn - 11 marca 2016
Panie Jezu dziękuję Ci za codzienne błogosławieństwo dla mojej rodziny i obecność w naszym życiu. Proszę Cię pokornie o zdrowie dla mojej mamy.
Siostra - 10 marca 2016
Panie proszę Cię o łaskę zbawienia wiecznego dla Roberta. Przebacz mu wszystkie grzechy i pozwól cieszyć się Tobą na wieki.
Ciocia - 10 marca 2016
Panie proszę Cię abyś zanurzył w Twoim Miłosiernym Sercu dzieci, o których wiesz. Byś oczyścił i uleczył ich zranienia, szczególnie rany odrzucenia i braku miłości, akceptacji. Abyś w ich serca wlał Twoją Boską Miłość, aby wypełniła każdą lukę i głód miłości, której tak bardzo potrzebują. Wyzwól je z każdego kłamstwa, w które uwierzyły. Przyjdź do nich z Twoją prawdą, że są kochane i dobre w Twoich Oczach. Błogosław im Jezu. Miej te dzieciątka w Twojej opiece.
RYCERKI NIEPOKALANEJ PARAFIA NSPJ W SANOKU - 10 marca 2016
PANIE JEZU PRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW.JANA PAWŁA II PROSIMY O OPIEKĘ NA KAŻDY DZIEŃ DLA S.JANINY. SPRAW ABY NAWIĄZAŁA PRZYJAŻŃ Z DOBRYMI UŚMIECHNIĘTYMI LUDŹMI.
parafia Radymno - 9 marca 2016
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nade mną i bliskimi.
Córka - 2 marca 2016
Dziękuję Ci Panie za otrzymane łaski, za rodzinę i za wszystkich, których spotkałam na swojej drodze. Dziękuję!
Barbara - 24 lutego 2016
Dziękuję Ci Panie Boże za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla mnie i moich najbliższych
T - 21 lutego 2016
Za wstawiennictwem Ojca Św. Jana Pawła II proszę o zdrowie dla mnie i mojej mamy.
parafianin - 16 lutego 2016
Panie Jezu proszę Cię za wstawiennictwem Ojca św Jana Pwła II o zdrowie dla mojej mamy żony i syna ,
Mariusz - 14 lutego 2016
Ojcze Św Janie Pawle II proszę Cię o wyzdrowienie i siłę dla mojego kolegi ojca.
P - 14 lutego 2016
O nawrócenie dla mojej siostry i dla wszystkich wątpiących w Boże Miłosierdzie