Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne, które będziemy przedstawiać podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Nabożeństwo jest odprawiane w naszej parafii w każdy piątek. W ostatnie piątki miesiąca, wieczorna Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich próśb i podziękowań zapisywanych na kartkach w kościele i tych, które zgłaszane są za pośrednictwem naszej strony.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
246 wpisów.
MM - 8 kwietnia 2019
Panie Jezu proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało (by moje miejsce pracy nie zostało zlikwidowane) i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.
Barbara - 22 marca 2019
Boże błagam dopomóż mi w intencji Bogu tobie wiadomej , Boze dopomoz
Tata - 4 marca 2019
Panie Jezu Miłosierny miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę aby nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.
Monika - 23 lutego 2019
Panie Jezu proszę o siłę dla Marcina w trudnej sytuacji życiowej, pomyślny przebieg rozprawy sądowej oraz światło Ducha św dla prawników.
Ewa - 19 lutego 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej poprawy egzaminu, którą piszę w piątek. Błagam o cud, abym zdała ten egzamin, bo nie mogę już wytrzymać tego strasznego stresu. Proszę o łaskę wyrozumiałości dla prowadzących i światło Ducha Św. dla mnie i osób, które również będą pisały ten egzamin. Jezu Ty się tym zajmij!
SYN - 11 lutego 2019
Proszę Cię Miłosierny Panie Jezu w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.
mąż - 3 lutego 2019
Panie Jezu proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Michał - 28 stycznia 2019
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania i przebaczenia.Jezu, ufam Tobie!
Dorota - 25 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła
Syn - 21 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Zbyszek - 20 stycznia 2019
O boże miłosierdzie dla nikodema i osob bliskich
Michał - 10 stycznia 2019
Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny o odrodzenie i zmartwychwstanie mojego małżeństwa Agnieszki i Michała po rozwodzie, o zdrowie, o miłość Żony i powrót do małżeństwa. Proszę o łaskę pojednania i przebaczenia dla nas, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Grzegorz - 6 grudnia 2018
Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!Bóg zapłać wszystkimGrzegorz
czcielka - 26 listopada 2018
Panie Jezu Miłosierny dziękuję za otrzymane łaski proszę św Jana Pawła II św FAUSTYNO wypraszajcie łaski potrzebne dla mojej rodziny
Marta - 22 listopada 2018
Boże Miłosierny, błagam Cię uzdrów nasze małżeństwo Marty i Bartosza, bądź w nim najważniejszy dla nas, uwolnij męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnij pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.
D - 21 listopada 2018
Jezu Miłosierny, proszę okaz swoje milosierdzie nade mną. Pomóż przełamać lęk przed spowiedzia, postaw na mej drodze dobrego spowiednika. Pomóż mi w rozwiazaniu moich problemów. Twojemu milosierdziu polecam zmarłą Marte
Tata - 5 listopada 2018
Panie Jezu miej w opiece naszych synów i błogosław im. Proszę by Jan i Jakub usypiali i budzili się w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z rodzicami spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.
MM - 30 października 2018
Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów z nadciśnienia i otyłości.
U. - 19 października 2018
Proszę o modlitwę w intencji Przemka aby Pan Bóg poprowadził go właściwa drogą ktora wskaże mu co jest ważne w życiu oraz pomoże dostrzec swoje błędy i zrozumieć jaką ścieżką powinien podążać. Proszę także o dary Ducha Świętego dla niego. Proszę tez w intencji Grażyny i ratowania jej małżeństwa.
Michał - 4 października 2018
Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny abyś odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.