Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne, które będziemy przedstawiać podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Nabożeństwo jest odprawiane w naszej parafii w każdy piątek. W ostatnie piątki miesiąca, wieczorna Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich próśb i podziękowań zapisywanych na kartkach w kościele i tych, które zgłaszane są za pośrednictwem naszej strony.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
272 wpisy.
Anna - 19 kwietnia 2020
Boze Milosierny prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę.O zdrowie dla Alicji. Za Krzysztofa,rodziny o Boza Opieke. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego.
Justyna - 8 kwietnia 2020
Proszę o łaskę rozkruszenia serca, proszę o łaskę zbawienia oraz uratowanie mojej duszy. Jezu ulituj się nade mną i wybacz mi moje występki. Jezu uratuj mnie. Jezu wybacz mi.
Anna - 4 kwietnia 2020
Proszę o zdrowie potrzebne laski siły i dlugie lata zycia i o ochronę przed chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawiruse i jego skutkami mnie moich rodziców brata rodzinę i Zbyszka Kołodzieja wujkoe Józefa i Jana furtak z Gryfina
Sylwia - 28 marca 2020
Jezu proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama. O wyjście z alkoholizmu dla niego.
Barbara - 22 marca 2020
Dziękuję Ci Panie Boże za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dar zdrowia dla mojej rodziny i wszystkich ludzi będących w potrzebie w tym ciężkim czasie panującej epidemii.
Sylwia - 10 marca 2020
Jezu proszę o zdanie egzaminu zawodowego, o utrzymanie się w mojej obecnej pracy. Proszę o poznanie odpowiedniego mężczyzny z którym będę szczęśliwa.
Marian - 17 lutego 2020
Panie Jezu Miłosierny proszę o pomoc dla mojej rodziny
Izabela - 14 lutego 2020
O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary i łaski, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Ani, Lavy i Marcina oraz Boże miłosierdzie i opiekę dla ich rodzin.
Aneta - 8 lutego 2020
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię o dar uzdrowienia dla mojej mamy Teresy z udaru mózgu i zapalenia płuc ponieważ obecnie lekarze jej stan zdrowia określają jako bardzo ciężki a rokowania nie są optymistyczne. Spraw aby mogła wrócić do zdrowia i otaczaj Ją Panie Jezu swoim błogosławieństwem. Twoja Czcicielka Aneta z rodziną.
Sylwia - 2 lutego 2020
Jezu proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Tomka. O uzdrowienie go z alkoholizmu.
Maria - 14 stycznia 2020
O Boże Miłosierdzie, pomoc, światło Ducha św. i potrzebne Łaski w bardzo trudnej sprawie
Bożena - 1 grudnia 2019
Panie Jezu miłosierny ulecz mojego syna Tomka z uzaleznienia od alkoholu i założenie szczęśliwej rodziny,
Dorota - 25 sierpnia 2019
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka
Maria - 11 lipca 2019
O Boże Miłosierdzie i pomoc oraz światło Ducha św. w bardzo trudnej sprawie w pracy
Malgorzata - 16 czerwca 2019
Boze Milosierny polecam Ci brata ktory pije mimo bardzo powaznej choroby jest w rekach szatana .Blagam pomoz jemu I nam zeby przerwac to zatracanie ,zagubienie jego.
Justyna - 30 maja 2019
Święty Janie Pawle II bardzo Cię proszę wstaw się za mną u Pana i wypros mi dar macierzyństwa.
Piotr - 23 maja 2019
O łaskę zdrowia dla Oli
Michał - 20 maja 2019
Miłosierny Panie Jezu proszę w intencji Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Ewa - 5 maja 2019
Panie Jezu proszę cię o lepszą prace i pomyślność w niej i zaliczenie egzaminu i pomyślne leczenie i powrót do zdrowia i szczęśliwy związek z chłopakiem.
córka - 5 maja 2019
Panie Jezu prosze cię o pomyślność w pracy dla Kuby i potrzebne łaski i pomoc w jego utrapieniu.