Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne, które będziemy przedstawiać podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Nabożeństwo jest odprawiane w naszej parafii w każdy piątek. W ostatnie piątki miesiąca, wieczorna Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich próśb i podziękowań zapisywanych na kartkach w kościele i tych, które zgłaszane są za pośrednictwem naszej strony.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
240 wpisów.
Dorota - 25 sierpnia 2019
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka
Maria - 11 lipca 2019
O Boże Miłosierdzie i pomoc oraz światło Ducha św. w bardzo trudnej sprawie w pracy
Malgorzata - 16 czerwca 2019
Boze Milosierny polecam Ci brata ktory pije mimo bardzo powaznej choroby jest w rekach szatana .Blagam pomoz jemu I nam zeby przerwac to zatracanie ,zagubienie jego.
Justyna - 30 maja 2019
Święty Janie Pawle II bardzo Cię proszę wstaw się za mną u Pana i wypros mi dar macierzyństwa.
Piotr - 23 maja 2019
O łaskę zdrowia dla Oli
Michał - 20 maja 2019
Miłosierny Panie Jezu proszę w intencji Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Ewa - 5 maja 2019
Panie Jezu proszę cię o lepszą prace i pomyślność w niej i zaliczenie egzaminu i pomyślne leczenie i powrót do zdrowia i szczęśliwy związek z chłopakiem.
córka - 5 maja 2019
Panie Jezu prosze cię o pomyślność w pracy dla Kuby i potrzebne łaski i pomoc w jego utrapieniu.
córka - 5 maja 2019
Panie Jezu proszę cię o nawrócenie dla Haliny i mądrość i potrzebne łaski.
Ewa - 5 maja 2019
Panie Jezu proszę cię o wymarzoną prace i powodzenie w niej i zaliczenie egzaminu i potrzebne łaski i pomyślny powrót do zdrowia
Klaudia - 1 maja 2019
Proszę o modlitwę w intencji dobrego męża Bożego człowieka z którym założę rodzinę Bogiem silną prosząc by Matka Boża dopomogła jak najprędzej
Tata - 15 kwietnia 2019
Boże Miłosierny proszę o światło Ducha Świętego dla mojego syna Jakuba podczas pisania egzaminów ósmoklasisty, o pozytywny ich wynik i aby dostał się do wymarzonej szkoły.
błagajaca - 14 kwietnia 2019
Szczęść BożeBłagam o modlitwę w intencji mojej Koli o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Z Bogiem
maria - 13 kwietnia 2019
O Boże Miłosierdzie we wszystkich moich bardzo trudnych sprawach, o potrzebne Łaski, ochrone od zła i światło Ducha św.
MM - 8 kwietnia 2019
Panie Jezu proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy dobrze się układało (by moje miejsce pracy nie zostało zlikwidowane) i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.
Barbara - 22 marca 2019
Boże błagam dopomóż mi w intencji Bogu tobie wiadomej , Boze dopomoz
Tata - 4 marca 2019
Panie Jezu Miłosierny miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę aby nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje i dni wolne, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi.
Monika - 23 lutego 2019
Panie Jezu proszę o siłę dla Marcina w trudnej sytuacji życiowej, pomyślny przebieg rozprawy sądowej oraz światło Ducha św dla prawników.
Ewa - 19 lutego 2019
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej poprawy egzaminu, którą piszę w piątek. Błagam o cud, abym zdała ten egzamin, bo nie mogę już wytrzymać tego strasznego stresu. Proszę o łaskę wyrozumiałości dla prowadzących i światło Ducha Św. dla mnie i osób, które również będą pisały ten egzamin. Jezu Ty się tym zajmij!
SYN - 11 lutego 2019
Proszę Cię Miłosierny Panie Jezu w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.