Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne, które będziemy przedstawiać podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Nabożeństwo jest odprawiane w naszej parafii w każdy piątek. W ostatnie piątki miesiąca, wieczorna Msza św. odprawiana jest w intencji wszystkich próśb i podziękowań zapisywanych na kartkach w kościele i tych, które zgłaszane są za pośrednictwem naszej strony.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
246 wpisów.
Mariusz - 27 kwietnia 2021
Panie Jezu proszę Cię o wyjście z choroby nowotworowej Zbigniewa.
Katarzyna - 25 kwietnia 2021
Panie Jezu dziękuję Ci za wszelkie łaski, które każdego dnia otrzymuję ja i moja rodzina. Proszę łaskę nawrócenia, dar żywej wiary,łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego za przyczyną Matki Bożej dla mnie, mojego męża, córki i syna, mamy i teściowej, brata i szwagrów z rodzinami, Ojca Andrzeja, Cezarego, Kasi i Justyny z rodzinami. Proszę za duszami w czyśćcu cierpiącymi, a zwłaszcza za duszami św.p. Ryszarda i Eugeniusza, a także za tymi za którymi nikt się już nie modli.
Sylwia - 22 kwietnia 2021
Jezu prosze o zdrowie dla moich rodziców. O uzdrowienie ich z chorob. O ich nawrocenie.
Barbara - 20 kwietnia 2021
Boże Miłosierny proszę Cię o łaskę zdrowia i szczęśliwą operacje dla mojej przyjaciółki.
Sylwia - 15 kwietnia 2021
Jezu prosze o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów, o utrzymanie się w mojej pracy. O poznanie odpowiedniego mężczyzny z ktorym będę szczesliwa.
Jadwiga - 14 kwietnia 2021
Bogu wiadomej intencji Boże błagam Cię pomóż nam to zmienić nie dam rady ufam Tobie pomóż Jezu ukochany wszystkim którzy potrzebują Ciebie Jezu ufam Tobie
Anna - 10 kwietnia 2021
Sw.Janie Pawle ii Ciebie prosimy ratuj rodzine,ratuj nas przed epidemia .O uzdrowienie,zbawienie Mikolaja,Tomasza,Ani.Za rodzenstwo Ewe,Bogdana ,rodzine,za Ele ,dzieci.O przeblaganie,wynagrodzenie za grzechy Ani,Tomasza,Mikolaja ,Eli.Za wszystkie grzechy popelnione w tych rodzinach .Za zmarlych rodzicow,przodkow z tych rodzin o Niebo .O zbawienie grzesznikow.Za dusze w czyscu cierpiace
Sylwia - 9 kwietnia 2021
Jezu prosze o zdrowie dla brata Donaty. O uzdrowienie go z chorob.
Wieslaw - 2 kwietnia 2021
Panie Jezu, pokornie proszę o zdrowie dla Mamy, siostry oraz o prace dla Marty i opiekę nad Elwirką.
Sylwia - 1 kwietnia 2021
Jezu prosze o dar nieba dla Jarosława.
Lubomila - 30 marca 2021
Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie mojej córki Anny i błogosławieństwo na każdy dzień
Agnieszka - 30 marca 2021
Proszę o modlitwę za moich rodziców: Marię i Bogdana w rocznicę ślubu. O umocnienie w wierze,nadziei i miłości. Radośc życia,siły w codzienności,wytrwałośc w powołaniu,zdrowie,wszelkie potrzebne łaski. Swięty Janie Pawle II wstawiaj się za moimi rodzicami.
Justyna - 28 marca 2021
Jezu, przepraszam że zaniedbałam relację z mężem, za wszelkie grzechy które wyszły z moich ust. Proszę Cię o wybaczenie i pomoc. Jezu ukochany, pomóż mi w walce z moimi słabo słabościami.
Justyna - 28 marca 2021
Jezu, proszę Cię o przemianę umysłu dla mojego męża Łukasza. Proszę o uratowanie małżeństwa i odwiedzenie go od złych decyzji. Jezu ufam w Twoją moc i miłosierdzie. Jezu Ty się tym zajmij.
Ewa - 26 marca 2021
polecam ci moją bliską osobe i przepraszam że ją zaniedbałam i nie myśląc podjełam złą decyzje i za brak ufności w Twoją Bożą opatrzność
Zbigniew - 24 marca 2021
W intencji Zbigniewa
Sylwia - 18 marca 2021
Jezu prosze o dar nieba dla mojego zmarłego chlopaka Tomka. Bym odczuwała jego obecność przy mnie każdego dnia.
Sylwia - 11 marca 2021
Jezu prosze o zdrowie dla Martyny. O uzdrowienie ja z chorob. O dar nieba dla zmarłych z jej rodziny.
Marta - 25 lutego 2021
Najdroższy Jezu, wielbię Cię i proszę o zdrowie dla mamy, cioci Ani i uzdrowienie Ani S. oraz znalezienie dobrej pracy dla Bogusia.
Grażyna - 21 lutego 2021
za mojego Maciusia we wszystkim czego mu brak. Bóg zapłać.