Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
986 wpisów.
Twoja oddana czcicielka - 10 sierpnia 2018
Matko Boża dziękuje za otrzymane łaski i proszę Cię o pomyślność w czekającej mnie operacji oraz łaskę zdrowia dla mnie i moich najbliższych.
Wiesława - 10 sierpnia 2018
Dziękuję Ci Matko za tak wiele łask i proszę o umocnienie wiary w mojej Rodziny, mądre wybory i zdrowie
Mama - 5 sierpnia 2018
Kochana Matenko blagam przemien zycie Marcina spraw żeby zalozyl katolicka rodzine , blagam o potomstwo dla niego .Matenko uwolnij go z nalogu papierosowego ulituj się nad nim usłysz błaganie moje.
Agnieszka - 23 lipca 2018
Kochana Mateńko proszę Cię o łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla moich bliskich.
Aga - 17 lipca 2018
Kochana Maryjo proszę cię o charyzmat miłości i mądrości. Uproś u Jezusa żeby się zatroszczył o mnie i o moich bliskich. Kocham Cię Maryjo Kochana Maryjo proszę Cię o całkowite uzdrowienie.
Agnieszka - 7 lipca 2018
Kochana Maryjo proszę Cię o łaskę wymarzonej pracy i dobrego męża
Agnieszka - 30 czerwca 2018
Maryjo proszę o łaskę wymarzonej pracy, o charyzmat mądrości i miłości. O uwolnienie z lęków.Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
Dawid - 27 czerwca 2018
Matko Boża proszę Cię w wiadomej Ci sprawie. Mniej mnie w opiece i moja rodzinę
ANNA - 24 czerwca 2018
Matko i Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Tobie za wszystkie otrzymane łaski i proszę Cię o dalszą opiekę nad moimi dziećmi i ich rodzinami aby zawsze żyli zgodnie
Czcielka - 11 czerwca 2018
Matko nieustającej pomocy dziękuję za otrzymane łaski proszę Cię o dalszą opiekę nad dziećmi i ich rodzinami
Paweł - 9 czerwca 2018
Matko Boża proszę Cię o wybawienie z mojej tragicznej sytuacji życiowej
Mariusz - 4 czerwca 2018
Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę dla mojej mamy,żony i syna miej nas w opiece.Proszę Cię o szczęśliwą podróż za granicę.
Małgorzata - 21 maja 2018
Matko Boża! Dziękując za wszelkie łaski od Ciebie otrzymane proszę o pomyślne uleczenie z choroby nowotworowej.
Dawid - 18 maja 2018
Matki Boża Nieustającej Pomocy. Przynoszę do Ciebie moje problemy i zmartwienia. Składam je pod Twój macierzyński płaszcz. Gorąco Cię prosze o rozwiazanie sprawy, ktora tak bardzo trapi moje serce. Wiem, że jestem niegodnym grzesznikiem lecz Ty zawsze mnie wysłuchujesz. Dziękuje za wszystkie Łaski juz otrzymane
Agnieszka - 12 maja 2018
Maryjo proszę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu, o odnowienie mojego życia przez Łaskę Bożą i o Boże Błogosławieństwo, O ochronę dla mnie i o objawienie mojego powołania. Oraz o łaskę pokuty. Panie Jezu, Maryjo oddaję wam też pragnienia mojego serca, które przechowuje Św Józef.
Ania - 9 maja 2018
Proszę o modlitwę za Andrzeja w intencji jego głębokiego nawrócenia w Duchu Świętym, uwolnienia i uzdrowienia od złego ducha i pewnego nałogu, wszelakich zniewoleń, nałogów i złych nawyków, osób, miejsc oraz sytuacji, które uniemożliwiają mu powrót do Pana Boga, proszę również o modlitwę w intencji dobrej, wierzącej oraz praktykującej żony dla niego, czystej miłości i otwartości na działanie Ducha Świętego dla obojga, zbudowania ich relacji na fundamencie Pana Boga. Proszę również o modlitwę w intencji Ducha Świętego i Jego Darów, wszelakich łask, Błogosławieństwa Bożego, ogromu chęci, głębokiego zapału, gorliwości i pilności w pisaniu pracy magisterskiej, dopuszczenia mnie do obrony tej pracy przed wakacjami oraz w nauce i zdania ważnego egzaminu. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i uzdrowienia od złego ducha oraz wszelakich zniewoleń i nałogów, nawrócenia w Duchu Świętym rodziny Moniki oraz rodziny Eweliny, aby Boży pokój królował w ich sercach; proszę o Boże Błogosławieństwo dla obydwóch rodzin, dla Moniki i jej przyszłego męża, dla Eweliny oraz Piotra. Z całego serca Bóg zapłać!
Agnieszka - 28 kwietnia 2018
Matko Boża składam na twe ręce prośbę o uzdrowienie mojej córki,która za kilka dni ma się narodzić, aby dobry Bóg uzdrowił ją w moim łonie z postawionej diagnozy wady genetycznej Zespołu Downa oraz oraz z wrodzonej złożonej wady serduszka. Aby urodziła się zdrowiutka. Proszę jeszcze o szczęśliwy porod. Bóg zapłać za wszystkie łaski.
Twoja cz - 25 kwietnia 2018
Proszą o pomoc w wyborze drogi życia drogi powołania proszę Cię matko pomusz min odczytać dobrze moja drogę życia i proszę o zdrowie boże błogosławisto dla pewnej osoby
syn - 12 kwietnia 2018
Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza na mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Proszę aby wróciła do sił i do domu, nie miała zaników pamięci i duszności.
Twoja czcicielka - 24 marca 2018
MAryjo prosze dopomusz w ZAłatwieniu pewnej sprawy, abym mogla jak najszybciej spotkac sie z dziecmi,, dziekuje z całego serca.