Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
1089 wpisów.
Sylwia - 22 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę dla Eli. Proszę o modlitwę za Nią i Jej Rodzinę. Proszę dla Nich o moc Ducha Świętego i nieustającą wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich ich intencjach. Jeśli są w Jej Rodzinie jakieś trudne sprawy,jeśli są sprawy,które wymagają miłosierdzia Bożego i cudu,to bardzo o to proszę. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane dla Nich łaski. Bóg zapłać.Sylwia.
Sylwia - 17 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.Proszę o modlitwę,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia.
Barbara - 14 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo Najświętsza o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Katarzyna - 13 kwietnia 2019
Bardzo proszę o uzdrowienie mojego kręgosłupa. Proszę abym mogła się wyprostować
Sylwia - 10 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia.
Justyna - 8 kwietnia 2019
Matko Boża, proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla mojego Maluszka.
k - 5 kwietnia 2019
Proszę o miłość wzajemną dla Mateusza i Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, ochrony przed złymi relacjami, uzdrowienia Doroty
Janina - 30 marca 2019
Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie bliskiej mi osobie z choroby nowotworowej. Dziękuję za dobre wyniki badań, również proszę o siłę i wytrwałości w dalszym leczeniu .
Dorota - 27 marca 2019
Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych. Dziękuję za dobre wyniki badań mamy proszę o lepsze samopoczucie dla taty i szybki powrót do zdrowia.
Magda - 26 marca 2019
Prosimy o łaskę poczęcia dla Magdy i Krystiana
Justyna - 21 marca 2019
Matko boza proszę ciebie o pomoc żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka i proszę o to żebyśmy wzięli ślub
Sylwia - 20 marca 2019
Proszę o cud we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia
A - 17 marca 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie mojego męża Krzysztofa
Karolina - 12 marca 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o dobrego męża i pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego.
Sylwia - 6 marca 2019
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o modlitwę błagalna,o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego, o cud w ważnych dla mnie intencjach. Proszę o nieustanne wstawiennictwo całego Nieba we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Anna - 5 marca 2019
Matko Boża proszę, by twarz mojej przyjaciółki Ashley rozjaśnił uśmiech. Obdarz ją tym czego potrzebuje. Pobłogosław moich przyjaciół z Południa. Proszę spraw, bym spotkała ludzi honoru, lojalnych i szlachetnych, którzy zostaliby moimi przyjaciółmi.
AM - 3 marca 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie dla całej rodziny i jak najszybsze rozwiązanie sprawy w sądzie mojej mamy
AM - 3 marca 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy miej w opiece moich synów z rodzinami , Proszę o szczęśliwe narodziny wnuczki i zdrowie dla całej rodziny
Sylwia - 27 lutego 2019
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o modlitwę błagalna,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia.
Ewa - 27 lutego 2019
Matko przemien serce mysli Izy ,zeby opamietala sie i nie krzywdzila innej rodziny i swojej