Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
392 wpisy.
Adrian - 28 maja 2020
Matko nieustającej pomocy Ratuj nas od głodu nędzy i rozpaczy bezdomność bezrobocia biedy.O dobrze płatną stałą pracę. O dobrą żonę siły rozum boży jasność umysłu cierpliwości zdrowie. O rozeznanie woli bożej dla mnie Adriana o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej rodzinnej.
Sylwia - 27 maja 2020
Matko Boza,Maryjo,moja Matko ....... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o moc milosierdzia Bozego i Ducha Swietego, we mnie,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o cud,o Boga zywego i zwyciezajacego,prosze o cud. Prosze aby Bog przyspieszyl tych lask. Prosze o modlitwe,we wszystkich intencjach mi powierzonych. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz
Czcicelka - 26 maja 2020
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojego małżeństwa o ratunek Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny.
Anna - 26 maja 2020
Matko Boza Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
Sylwia - 20 maja 2020
Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.
Czcicielka. - 19 maja 2020
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Sylwi Aleksandra i Martynki o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.
Aneta - 18 maja 2020
za Gabrysie i dzieci które przystępują do I Komuni Sw , za Ks Maksymiliana i potrzebne Łaski, o świadome przyjęcie Pana Jezusa do serca , z miłością i pokora za Zdzisława o pokore skruchę, szczera spowiedz , za chęć przemiany , za Anetę i córki . Amen. dziekuje za wysłuchane prośby Jezu z całego serca
EWa - 14 maja 2020
Najśw Panno Maryjo uproś mi u Syna rozwiązanie węzła samotności i zdrowie i godną prace i cud w zaliczeniu egzaminu praktycznego i potrzebne łaski
EWa - 13 maja 2020
o zdrowie i Błogosławieństwo dla mnie i dla mojej rodziny i bliskich i znajomych .
Bogusława - 13 maja 2020
Proszę o zdrowie mojej rodziny i dalsze błogosławieństwo oraz o ustanie epidemii.
Sylwia - 13 maja 2020
Matko Boza ....... Prosze o modlitwe,o dar calkowitego uzdrowienia mnie z moich chorob. Prosze o dar uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o cud,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla calej mojej Rodziny.Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.Sylwia.
Sylwia - 13 maja 2020
Matko Boża proszę o dar życia wiecznego dla mojego zmarłego pradziadka Stanislawa.
Adrian - 7 maja 2020
Matko nieustającej pomocy proszę ratuj z głodu nędzy i rozpaczy bezdomność bezrobocia.
Sylwia - 6 maja 2020
Matko Boza ..... Prosze o calkowite uzdrowienie dla mnie z choroby. Prosze o uzdrowienie dla mojego Ojca Walentego.Prosze o przemiane serca dla mojej Matki Marii. Prosze o wszystkie potrzebne laski dla mojej Rodziny. Prosze o modlitwe,za tych,wszystkich, co na mojej drodze,w intencjach mi powierzanych. Proszę,o modlitwe, abym we wszystkich moich intencjach,ktore nasze w sercu,zobaczyla Boga zywego, działającego,z cala moca i zwyciezajacego. Prosze o cud,we wszystkich moich intencjach. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
Sylwia - 4 maja 2020
MBNP proszę o modlitwę w sprawie Piotra, Piotra, Damiana, Joanny, Romana, Emilii i Jacka - dziękuję i błogosławię!
Czcicielka - 4 maja 2020
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię o nawrócenie i przemianę życia dla Waldemara.
Oskar - 4 maja 2020
W intencji Rodziny Ruciak Szczególnie o boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę matki bożej dla Elżbiety, Marka, Anny, Oskara Ruciaków oraz o zdrowie, opiekę Matki bożej dla Bronisławy i Wernera Januszów.
Dorota - 3 maja 2020
Maryjo, proszę ratuj tatę Jana. Wzmocnij go i uzdrów z choroby nowotworowej oraz chroń przed koronowirusem. Jezu ufam Tobie.
Jadwiga - 29 kwietnia 2020
Tobie Matuchno powierzam siebie ,całą rodzinę i przyjaciół.Uproś nam łaskę zdrowia ,bo trapią nas liczne choroby,umocnij w wierze i daj nadzieję i proś Syna Swego w intencji uwolnienia całego świata z koronawirusa. Miłosierny Jezu Ty wszystko możesz ,ulituj się nad nami grzesznymi,Jezu Ufamy Tobie,Ty się Tym zajmij.O Matko Boża za nami wstawiaj się.
Jan - 29 kwietnia 2020
Matko Boga wstawiaj się za nami u Pana Jezusa i wypraszaj zdrowie, odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie.