Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
466 wpisów.
Diana - 10 września 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy pomóż mi w wiadomej życiowej mojej prośbie a takze mojej córce,aby nic złego już jej nie spotkało.Bóg zapłać za modlitwę.
Piotr - 10 września 2020
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr dostał rentę od lekarza orzecznika na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Piotr dostał dobrą pracę i żeby Piotr i Anna pracowali cały czas
EWa - 9 września 2020
Matko proszę cię o wiarę w modlitwę
Sylwia - 9 września 2020
Maryjo,Matko moja dziekuje Ci, za wszystkie otrzymane laski. Maryjo,prosze o Twoja skuteczne, nieustajace wstawiennictwo,pomoc we wszystkich intencjach,które nasze w swoim sercu. Maryjo,niech przez Twoje Serce,pełne miłości,miłosierdzia,laski doświadcze Boga zywego i zwyciezajacego. Maryjo,polecam cala moja Rodzinę i wszystkich,tych,którzy na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
EWa - 7 września 2020
o wiarę w modlitwę i pomoc w moich sprawach i potrzebne łaski
Piotr - 6 września 2020
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr dostał świadczenie rechabilitacyjne od lekarza orzecznika na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Piotr dostał rentę z ZUS żeby Piotr znalazł dobrą pracę
Ania - 6 września 2020
O dobrego męża o błogosławieństwo założenia rodziny i zdrowe dzieci
Sylwia - 2 września 2020
Matko Boza,Ja dziekuje,Tobie,za wszystkie laski,jakie juz splynely na mnie. Matko Boza,prosze,przez Twoje Serce, pelne laski i milosierdzia,prosze aby na chwale Boza i na swiadectwo innym,Bog we wszystkich moich intencjach,pokazal mi,ze dla Niego nie ma nic niemozliwego. Prosze we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu,o Boga zywego i zwyciezajacego. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych ktorzy na mojej drodze. Matko Boza,prosze o Twoje skuteczne i nieustajace wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
anna - 2 września 2020
Matko Boza prosimy o zdrowie dla Ani,o dobra diagnoze,o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszke, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach
Sylwia - 2 września 2020
Matko Boża proszę o pozytywne załatwienie sprawy majątkowej. Bym odzyskała należne mi pieniądze.
Kaśia. - 1 września 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję bardzo za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny i rodziny męża o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.
Piotr - 26 sierpnia 2020
Matko Boża proszę Cię żeby Piotr dostał świadczenie rechabilitacyjne od lekarza orzecznika na komisji lekarskiej w ZUS w dniu 14 września
Sylwia - 26 sierpnia 2020
Matko Boza,prosze o Twoja nieustajace,skuteczne wstawiennictwo, we wszystkich moich intencjach. Prosze aby Bog przez Twoje Serce, okaz mi zwyciestwo,cud swojego milosierdzia. Prosze aby Bog okazal mi swoje milosierdzie przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze o nieustajaca,skuteczna moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,polecam Ci Marcina i Jego bardzo wazna,Bogu wiadoma intencje. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza Czestochowska,Matko nieustajecej Pomocy,nasza Krolowo, okaz Nam swoje serce,łaskę, swoje milosierdzie. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Sylwia - 26 sierpnia 2020
Matko Boża proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie, o uzdrowienie mnie z chorej tarczycy i otyłości.
Piotr - 26 sierpnia 2020
Matko Boża pomóż Piotrowi żeby Piotr dostał rentę z ZUS żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Piotr dostał na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym co pozwoli na znalezienie pracy żeby Piotr znalazł dobrą pracę
Artur - 25 sierpnia 2020
O cud uzdrowienia mojej mamy Władysławy z choroby nowotworowej i choroby serca.
anna - 25 sierpnia 2020
Matko Boża prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele,Kasie,Agnieszkę, rodziny ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przebłaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorów,Saternus,Szydłowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarłych rodziców Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za samobójców,dzieci utracone o zbawienie i Boże Miłosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nałogach .O zbawienie rodaków, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochronę przed zarazą dla nas i świata całego. Za Kościół Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powołania kapłańskie. Za Kościół Św. prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
Czcicielka. - 24 sierpnia 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny o potrzebne łaski proszę Cię Maryjo żebym utrzymała zagrożone ciołże do dnia porodu.
Piotr - 20 sierpnia 2020
Matko Boża proszę Cię o dobrą pracę dla Anny i Piotra żeby Piotr dostał rentę z ZUS żeby Anna nigdy nie była zwolniona z pracy żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym żeby Piotr znalazł dobrą pracę żeby zakład pracy wypłacił Piotrowi nagrodę jubileuszową i odprawę i odszkodowanie żeby Piotr znalazł dobrą pracę
Sylwia - 19 sierpnia 2020
Matko Boza,przez Twoje Serce,przez Twoje rece,wypros mi u Twojego Syna cud milosierdzia. Prosze aby Bog przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze w tym wszystkim takze o nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine,wszystkich,ktorzy prosili mnie o modlitwe i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,prosze o Twoje nieustajaca pomoc i wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.