Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
328 wpisów.
Alicja - 15 stycznia 2020
O znalezienie Ali dobrego męża,o zmianę Krzyśka postępowania względem rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Joli,Ali,Krzyśka,KS Kazimierza
Anna - 9 stycznia 2020
Matko Boża uratuj małżeństwo Anny i Jacka.
Sylwia - 8 stycznia 2020
Proszę o cud uzdrowienia dla Księdza,Prałata Mariana Rajchela. Jest w ciężkim stanie. Proszę o cud uwolnienia,uzdrowienia dla mnie z moich chorób. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
Zbigniew - 8 stycznia 2020
O boże miłosierdzie dla Gabriela i rodziny
Elżbieta - 8 stycznia 2020
Matko Boża, w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu, by tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, szczególnie teraz, gdy jest taka bezbronna. Poproś, by Twój Syn pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił je od wszelkiego zła i skutków jego działania; od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by zabrał z duszy Kasi tę ciemność a napełnił ją swoją Jasnością i Obecnością, by uleczył wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił ducha, serce i ciało Kasi. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, Ciepłem swojej Miłości i swoją Obecnością, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana , by uwierzyła, że jest kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isć do szkoły lub do pracy i stała się samodzielna i odważna, by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by mogła zawsze liczyć na troskę , współczucie i zrozumienie, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, by bracia mogli spokojnie chodzić do pracy, a Kasia by mogła bez lęku iść albo pojechać gdziekolwiek, bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i zrozumienia cudzej biedy duchowej, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, któryby ją poprowadził w jej szczególnej sytuacji życiowej.
Justyna - 2 stycznia 2020
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała i proszę o to żeby mój narzeczony Tomek znalazł dobra pracę i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową
Aga - 2 stycznia 2020
Kochana Maryjo proszę o łaskę umocnienia mnie na duchu, uzdrowienia z nieżytu trąbek słuchowych i uzdr. całego mojego ciała i mojej duszy. Proszę wstawiaj się za mną u Pana Jezusa w intencji pragnień  mojego serca i pomóż mi w realizacji moich marzeń na chwałę Pana. Niech Duch święty zstąpi na mnie i uzdrowi moje nastawienie do życia przez Twoje Serce Najdroższa Matko. 
Elżbieta - 1 stycznia 2020
Maryjo, w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu, by tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, szczególnie teraz, gdy jest taka bezbronna. Poproś, by Twój Syn pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił je od wszelkiego zła i skutków jego działania; od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by zabrał z duszy Kasi tę ciemność a napełnił ją swoją Jasnością i Obecnością, by uleczył wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił ducha, serce i ciało Kasi. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, Ciepłem swojej Miłości i swoją Obecnością, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana , by uwierzyła, że jest kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isć do szkoły lub do pracy i stała się samodzielna i odważna, by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by mogła zawsze liczyć na troskę , współczucie i zrozumienie, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, by bracia mogli spokojnie chodzić do pracy, a Kasia by mogła bez lęku iść albo pojechać gdziekolwiek, bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i zrozumienia cudzej biedy duchowej, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, któryby ją poprowadził w jej szczególnej sytuacji życiowej.
Justyna - 10 grudnia 2019
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i byli szczęśliwi i proszę o to żeby moja matka przestała mi utrudniać moją drogę życiową proszę o to żebym dostała pracę w sklepie spożywczym
Elżbieta - 27 listopada 2019
Matko Boża , proszę Cię w intencji Jagody. Otul ją Płaszczem swojej Opieki, aby żadne zło nie miało do niej dostępu; proszę Cię, aby nie czuła się taka samotna. Przyjdź do niej ze swoim Ciepłem, Obecnością. Spraw, by w jej rodzinie zapanowała wzajemna Miłość.
Elżbieta - 27 listopada 2019
Maryjo, bardzo Cię proszę o pomoc dla Lucyny, która cierpi na przewlekłe schorzenie, a którego objawy uległy zaostrzeniu. Wyjednaj jej u Twojego Syna Łaskę całkowitego uzdrowienia, choć po ludzku to nie bardzo jest możliwe. Spraw, aby codzienność wróciła do normalności, by pojawiła się nadzieja i ufność w Boże Miłosierdzie, zabierz udręczenie i złe myśli. Otocz Matko Lucynkę Płaszczem swojej Opieki, Ciepła i Miłości.
Elżbieta - 27 listopada 2019
Matko Boża proszę Cię za trzyletnią Alicją, która cierpi na poważne schorzenie. Wyproś jej uzdrowienie. Proszę Cię także o wiarę i siły dla jej rodziców i krewnych
Elżbieta - 27 listopada 2019
Matko Boża proszę Cię za 9 - letnią Hanią chorą na białaczkę . Poproś Twojego Syna , aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uzdrowił jej duszę i ciało, a rodzicom i bliskim Hani dał siłę w tym trudnym doświadczeniu. Matko, wyproś u Pana Jezusa to, czego najbardziej potrzeba i Błogosławieństwo dla Hani i jej rodziny .
Elżbieta - 27 listopada 2019
Maryjo; proszę Cię, aby jutro albo do końca tego tygodnia udało się mojemu starszemu bratu zamienić zmiany nocne, które ma mieć w grudniu na zmiany popołudniowe.
Elżbieta - 27 listopada 2019
Matko Boża tak bardzo Cię proszę wraz ze Świętym Józefem, ze wstawiennictwem Świętej Siostry Faustyny, całego Nieba i Dusz w Czyśćcu Cierpiących poproś Twojego Syna, On Tobie niczego nie odmówi, o tę Wielką Łaskę dla Kasi o jej uwolnienie od wszelkiego zła i skutków jego działania, o jej uwolnienie z niewoli lęku, ataków paniki , agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu pochylił się nad Kasią i uleczył jej wszelkie zranienia, aby zabrał z duszy Kasi tę ciemność i napełnij ją swoją Światłością i Pokojem, swoją Obecnością i Bezpieczeństwem.
Kasia - 21 listopada 2019
Matko nieustacej pomocy proszę o sile i zdrowie dla Agnieszki. Otocz swoją opieka i daj rozwiązanie trudnych problemów Markowi. Daj siłę im dzieciom i rodzicom.
Elżbieta - 19 listopada 2019
Maryjo, Królowo Różańca Świętego proszę Cię o tę Wielką Łaskę uwolnienia Kasi z niewoli lęku, uleczenia wszelkich ran duchowych i uzdrowienia jej duszy i ciała. Matko Boża proszę Cię, aby Kasia przestała się bać, gdy domownicy opuszczają mieszkanie. Proszę Cię, aby moi bracia mogli chodzić do pracy , a szczególnie starszy mój brat by mógł pracować na nocne zmiany, by Kasia się tego nie bała i by bezpiecznie czuła się w domu. By nie były już potrzebne panie opiekunki i by Kasia sama o tym powiedziała, aby te panie nie przychodziły.
EWa - 18 listopada 2019
Matko Boża proszę cię o zdrowie i łaskę lepszej pracy i łaskę zaliczenia egzaminu i dobrego męża i zdrowie psychiczne i emocjonalne.
Elżbieta - 11 listopada 2019
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę dla Kasi , aby Twój Syn w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uwolnił ją od wszelkiego lęku by przestała się tak bardzo bać gdy domownicy opuszczają mieszkanie , aby mogli swobodnie wychodzić z domu bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą i kontynuować swoją pracę .Szczególnie proszę, aby 18 listopada mój starszy brat mógł iść do pracy na nocną zmianę bez lęku Kasi , by Kasia przyjęła to spokojnie, by już teraz przestała się tak bardzo bać .
Renata - 6 listopada 2019
Gorąco proszę o pozytywne zakończenie sprawy zawodowej, odzyskanie spokoju ducha i radości życia codziennego. Potrzebne łaski dla męża i syna Marka.