Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
415 wpisów.
Sylwia - 1 lipca 2020
Matko łaski,milosci,milosierdzia,pokoju. Matko nieustajacej pomocy,prosze okaz mi swoje Serce,Twoje skuteczne wstawiennictwo we wszystkich, trudnych intencjach. Niech za Twoim wstawiennictwem Bóg przyspieszy lask o ktore prosze. Niech za Twoim wstawiennictwem i na chwale Boza doswiadcze Boga żywego i zwyciezajacego. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,Ja Tobie dziekuje, za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac. Sylwia.
Sylwia - 1 lipca 2020
Matko Boża proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama. O uwolnienie go z alkoholizmu. O uzdrowienie go z chorób.
Katarzyna. - 30 czerwca 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.
Anna - 30 czerwca 2020
Matko Boża Pomocy Nieustającej Ciebie prosimy za Ewe w miesiacu urodzin o Boze Milosierdzie. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinach Milczarskich,Sikorow,Saternus,Szydlowskich.Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące ,Za Samobojcow,dzieci utracone o zbawienie i Boze Milosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów. O dobre wybory rodakow.
Adrian - 27 czerwca 2020
Matko nieustającej pomocy proszę o rozeznanie woli bożej co mam robić czy mam jechać do Londynu do pracy? O dobrą żonę. O zdrowie,rozum boży,jasność umysłu cierpliwości.O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc finansowo.
Izabela - 24 czerwca 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie dla mnie, udany zabieg i dobre wyniki oraz o wzajemną miłość Marka do mnie i zawarcie z nim szczęśliwego małżeństwa opartego na Bogu i miłości.
Maria - 24 czerwca 2020
Matko Boza NP prosze Cie w intencji zdrowia i pomyslnego rozwiazania Marii i jej dzieci trudnych spraw./zawodowych,mieszkaniowych,ekonomicznych,osobistych/ W intencji uchronienia nas tez i rodzine od epidemii i nienawisci ze strony nieprzyjaciol. Amen.
Sylwia - 24 czerwca 2020
Matko Boza,prosze ..... Prosze o moc milosierdzie Boze i Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Prosze o modlitwe,o cud we wszystkich trudnych,Bogu wiadomych dla mnie sprawach. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine. Prosze o modlitwe,we wszystkich powierzonych mi intencjach. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o modlitwe, dziekczynna, za wszystkie otrzymane laski. Maryjo,Matko Boza,prosze o Twoja milosc,laske i milosierdzie. Matulo,prosze o Twoje nieustajace wstawiennictwo i pomoc,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Bog zaplac. Sylwia
Czcicelka. - 22 czerwca 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o Boże Błogosławieństwo łaskę wiary, nadzieji, miłośći dla mojej rodziny Miej nas w swej opiece i chroń nas od zła.
Zbigniew - 21 czerwca 2020
Dziękuję za opiekę Proszę o Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich
Anna - 21 czerwca 2020
Matko Boza Nieustajacej pomocy prosimy za Ewe w miesiacu urodzin o Boze Milosierdzie O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w tych rodzinach .Za zmarłych z naszych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę.O dobre,wybory Polakow. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. Za Ks.Tomasza o Boze Blogoslawienstwo. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
KATARZYNA - 19 czerwca 2020
Kochana Matko proszę o zdrowie w mojej rodzinie, dobrą i dobrze płatna nową pracę dla męża i mojej mamy, o dobrą sytuację finansową naszej rodziny, aby ludzie traktowali nas godnie i przyjaźnie. Boże daj Nam siłę i czuwaj nad Nami, pomagaj Nam.
Sylwia - 17 czerwca 2020
Maryjo,Matko moja ...... Prosze o modlitwe,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine. Prosze o modlitwe,we wszystkich powierzonych mi intencjach. Prosze o modlitwe, dziekczynna, za wszystkie otrzymane laski. Prosze Matko o Twoja milosc,laske i milosierdzie. Prosze o Twoje nieustajace wstawiennictwo Matko,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Bog zaplac. Sylwia.
Czcicelka. - 16 czerwca 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji Waldemara i Huberta o Boże Błogosławieństwo łaskę uwolnienia uzdrowienia.
Sylwia - 16 czerwca 2020
Matko Boża proszę o łaskę pojednania między Moniką a mną. Proszę o przemianę jej serca, o uzdrowienie jej z gniewu. O uwolnienie jej z alkoholizmu.
Anna - 16 czerwca 2020
Matko Boza Ciebie prosimy za Ewe w dniu urodzin o Boze Milosierdzie O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w tych rodzinach .Za zmarłych z naszych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów.
Mariola - 15 czerwca 2020
Prosze o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa i pogodzenie z mężem Andrzejem. Bog zaplac.
Sylwia - 10 czerwca 2020
Maryjo,Matko milosci,milosierdzia, laski i pokoju moja podaruj mi przez swoje Serce,swoja milosc i milosierdzie,swoja laske,pokoj i wysluchaj moich prosb. Prosze o modlitwe,o milosierdzie Boze i pelnie Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu i w calym moim zyciu. Prosze o cud,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine i w intencjach mi powierzonych. Matko Boza,prosze o Twoje nieustajace wstawiennictwo i pomoc,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu,w calym moim zyciu. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
Sylwia - 9 czerwca 2020
Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama. O uzdrowienie go z alkoholizmu.
Anna - 7 czerwca 2020
Matko Boża Ciebie prosimy o zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w tych rodzinach .Za zmarłych z naszych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego. Za Kosciol Św. o jedność , pokój. Za Ojca Św.Franciszka,Duchowieństwo, Lud Boży. O nowe powolania kapłańskie. Za Kosciol Św prześladowany. Za rodziny silne Bogiem .O pokój w Polsce ,w Świecie .O ochronę Kościoła Św, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów. Za tych co prosza za nami o Boze Blogoslawienstwo