Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
392 wpisy.
Sylwia - 29 kwietnia 2020
Maryjo,Matko moja,prosze Cie o zwyciestwo we wszystkich moich intencjach,ktore nasze w sercu. Prosze Cie o cud,we wszystkich moich intencjach. Dziekuje Ci Mamo i Panie Jezu,przepraszam Was za wszystko,co zle.Prosze Was o laske i jednoczesnie juz Wam dziekuje,za wasze milosierdzie. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
Anna - 29 kwietnia 2020
Matko Boża Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę.O zdrowie dla Alicji. Za Krzysztofa,rodziny o Boza Opieke. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego.
Sylwia - 22 kwietnia 2020
Prosze o uwolnienie,uzdrowienie dla mnie, z chorob. Prosze o dar dobrego zdrowia dla mnie. Proszę abym zobaczyła,we wszystkich moich intencjach,ktore nasze w sercu Boga działającego z cala swoja mocą,Boga zywego i zwyciezajacego. Proszę o oddalenie,usuniecie,tego wszystkiego,co nie pozwala mi otrzymanac łask o które się modlę. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny,moich Przodkow.Proszę o modlitwę, dziękczynna,za wszystkie otrzymane łaski,za otrzymane milosierdzie. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Anna - 22 kwietnia 2020
o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow,Saternus,Szydlowskich,za zmarlych z tych rodzin o Niebo.Zadusze w czyscu cierpiace.O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego.
Anna - 15 kwietnia 2020
Matko Boza Ciebie prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę.O zdrowie dla Alicji. Za Krzysztofa,rodziny o Boza Opieke. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego.
Adrian - 15 kwietnia 2020
Matko nieustającej pomocy proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą dobrze płatną. Bogosławieństwo finansowe. Bogosławieństwo Boże. Zdrowie, rozum boży, jasność umysłu ,cierpliwości,dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc finansowo. O dobrą żonę.
Sylwia - 15 kwietnia 2020
Matko Boza,prosze Cie w nastepujacych intencjach.Proszę abym zobaczyła,w swoich intencjach,Boga żywego,działającego z cala swoja mocą. Proszę o oddalenie,usuniecie,tego wszystkiego,co nie pozwala mi zdobyć łask o które się modlę. Proszę o modlitwę,dziękczynna,za wszystkie otrzymane łaski. Matulo Boża,Ja Ciebie i Twojego Syna Jezusa,o to wszystko proszę i jednocześnie za to wszystko Wam dziękuję. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Katarzyna - 14 kwietnia 2020
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny o Boże Błogosławieństwo łaskę wiary, nadzieji i miłośći twoja czćicelka.
Zbigniew - 14 kwietnia 2020
O Boże Miłosierdzie dla Heleny i rodziny
Sylwia - 8 kwietnia 2020
Matko Boża,Matko moja,proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa. Proszę o łaskę uzdrowienia,łaskę dobrego zdrowia i długiego życia dla mojego Ojca Walentego. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia,łaskę dobrego zdrowia dla mnie. Prosze o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę Cię o łaskę,unicestwienia koronawirusa.Prosze o laska skutecznej ochrony,przed ta choroba,dla mnie,dla mojej Rodziny,dla tych,co na mojej drodze,dla całej Polski i całego Świata. Proszę Cię Matulo,na chwale Boża, o zwycięstwo we wszystkich moich intencjach,które nosze w swoim sercu. Proszę abym zobaczyła,w swoich intencjach,Boga żywego,działającego z cala swoja mocą. Matko Boża,Ja Cię o to wszystko proszę i jednocześnie dziękuję Tobie i Twojemu Synowi,za to zwyciestwo. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz
Zbigniew - 8 kwietnia 2020
O. Boże Miłosierdzie dla Gabriela i rodziny
Justyna - 1 kwietnia 2020
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebym dostała pracę i proszę o to żeby mój narzeczony Tomek znalazł dobra pracę i proszę o to żebym wzięła ślub z Tomkiem i proszę o to żeby ten koronowirus więcej już nie zarazal ludzi i proszę za wszystkich zmarłych i duszę czyjscu cierpiące
Sylwia - 1 kwietnia 2020
Za wstawiennictwem Matki Bozej, prosze o cud milosierdzia i Ducha Świętego,w następujących intencjach. Prosze o unicestwienie koronawirusa, prosze skuteczna ochrone przed koronawirusem,wszelka choroba i zlem dla mnie,dla mojej Rodziny,dla całej Polski i całego Swiata.Prosze o uwolnienie, uzdrowienie mnie z chorob i o uzdrowienie mojego Ojca. Prosze o uwolnienie mnie od tego,co jest moja niemocą.Prosze o wyjscie,z tego wszystkiego co jest moim ,,grobem". Prosze o cud milosierdzia Bozego i Ducha Swietego we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę,o modlitwę dziękczynna,za wszystkie otrzymane łaski. Maryjo,Matko moja przypomnij swojemu Synowi ,co mi obiecal.Przypomnij swojemu Synowi,ze Ja Jemu uwierzyłam i zaufalam.Panie,Ja Cię o to wszystko proszę i juz Ci za to wszystko dziękuję. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Anna - 1 kwietnia 2020
Matko Boza Pomocy Nieustajcej prosimy o zdrowie dla Mikolaja , o pomoc w leczeniu. O zbawienie , uzdrowienie Mikołaja, Tomasza ,Ani ,rodziny ,rodzeństwa. Za Ele, rodzine ,o zbawienie ,uzdrowienie .O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich , Sikorow , Saternus ,Pelka, Szydlowskich , Algiert , Marciniak .Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarlych rodzicow Sp. Janiny, Mariana Saternus o zbawienie.Za dusze w czyśćcu cierpiące , za dzieci utracone , o zbawienie samobójców, grzeszników.Za tych co prosili o modlitwę.Za chorych ,cierpiących , w nalogach .O zbawienie rodakow, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę.O zdrowie dla Alicji. Za Krzysztofa,rodziny o Boza Opieke. O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego.
Beata - 30 marca 2020
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla kolegi
anna - 27 marca 2020
Twój Boski Syn, którego na ręku trzymasz, wysłuchuje każdą Twoją prośbę. Poleć Mu także chorego męża , za którego dzisiaj w pokorze modlę się do Ciebie. Rzeknij tylko słowo a chory wróci do zdrowia. Nie odmawiaj mi tej łaski, chorzy mają szczególne prawo do Twej dobroci.
Anna - 25 marca 2020
Matko Boza Ciebie prosimy o zbawienie,uwolnienie,nawrocenie Mikolaja,Tomasza.rodzenstwa z rodzinami.W intencjach rodzicow Ani,Tomasza O Boze Blogoslawienstwo i opieke.O uwolnienie od przeklenstw w rodzinie,przodkach.Za Ele,rodzine o opieke Boza.O przeblaganie ,wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich,Saternus,Sikorow,Szkarlat,Szydlowskichi za zamarlych przodkow z tych rodzin,O Boze Milosierdzie dla nich Za Marie Szpyrka o uwolnienie z nalogow,zdrowie, za rodzine Kielak,Radomskich,Lasota,Kazmierkowskich,Algiert,Litwin,o Dziekczynnienie za Dar Beatyfikacji Slugi Bozego Prymasa Wyszynskiego.O zbawienie dla grzesznikow,za dusze w czyscu cierpiace.O ochrone przed zaraza dla nas i swiata calego
Sylwia - 25 marca 2020
Matko Boża,proszę ....... Prosze o skuteczną ochronę przed koronawirusem,wszelka chorobą,zlem dla mnie,dla mojej Rodziny,dla całej Polski i całego Świata. Proszę o cud miłosierdzia Bożego,o uwolnienie,uzdrowienie mnie z moich chorób.Proszę o cud miłosierdzia Bożego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Matko Boża,przypomnij swojemu Synowi, co mi obiecał i poproś Go, o to aby,to teraz w moich intencjach wypełnił. Panie,przyspiesz,tej łaski. Maryjo,Panie Jezu, Ja Was,o to wszystko proszę i już  Wam dziękuję za wszystko. Niech to się wszystko stanie na chwałę Bożą. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
dorota - 25 marca 2020
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z choroby nowotworowej oraz o ochronę naszej rodziny przed koronowirusem a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety
Magdalena - 22 marca 2020
Ukochana Matko Boża bardzo proszę cię aby moja còrka odezwała się do i miała dobry kontakt z còrką przepraszam za moje grzechy proszę o zdrowie dla còrki i dla mnie chroń całą Europę przed koronawirusem miej nas w swojej opiece