Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
221 wpisów.
Natalia - 16 stycznia 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy, Proszę Cię,abyś wypraszała łaskę nawrócenia dla tych,którzy zniewoleni są wszelkimi praktykami okultyzmu i wróżbiarstwa. Najświętsza Matko,przyczyniaj się za nimi,uwolnij ich z sideł szatańskich i spraw,aby odnaleźli jedyną właściwą Ewangeliczną drogę,która prowadzi do Boga.
Karolina - 15 stycznia 2019
Matko Boża proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i moich, abyśmy jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą mogli założyć katolicką rodzinę.
Syn - 10 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Małgorzata - 8 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji brata alkoholika i rodziców Maryjo błagam weź w swoją opiekę naszą rodzinę a szczególnie córki
Małgorzata - 8 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji córki Ani o światło Ducha św pomoc w nauce i szczęście w miłości z dobrym chłopakiem katolikiem oraz zdrowie.
Małgorzata - 8 stycznia 2019
Proszę o modlitwę w intencji córki Emilki o zdanie egzaminów na studiach i życie według ewangelii i dobrego chłopaka katolika wolnego od nałogów zdrowie i błogosławieństw Boże
Ewa - 1 stycznia 2019
Matko Boża Nieustajacej pomocy wypros u Twego Syna ł askę pojednaniai i poprawy relacji w mojej rodzinie proszę pomóż oddalić ducha kłotni.
Barbara - 25 grudnia 2018
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Ewa - 13 grudnia 2018
Matko boża prosze cię o dobrą prace i dobrą atmosferę i zaliczenie egzaminu praktycznego i pomyślność w moim utrapieniu i tego jedynego chłopaka.
Ewa - 13 grudnia 2018
Matuchno proszę cię o zdrowie i zdrowie emocjonalne i wyleczenie z naiwności i kokieterii i łaskę lepszej pracy i zdanie egzaminu i dobrego męża.
Ewa - 13 grudnia 2018
Matko Boża proszę cię o zdrowie i poczucie własnej wartości i wyleczenie z naiwności i kokieterii i dobrą prace i wymarzoną i zdanie egzaminu praktycznego i tego jedynego chłopaka.
córka - 12 grudnia 2018
Maryjo prosze cię o zdrowie dla moich rodziców i długie lata życia na ziemi i potrzebne łaski dla nich.
Ewa - 12 grudnia 2018
Najśw. Maryjo prosze cię o pomyślność w leczeniu i w powrocie do zdrowia i miłość do samej siebie i ciepłe uczucia i lepszą prace i zaliczenie egzaminu i dobrego męża.
zbyszek - 9 grudnia 2018
O Boże Miłosierdzie dla Andrzeja i osób bliskich
zbyszek - 9 grudnia 2018
O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób blisich
czcielka - 26 listopada 2018
matko nieustającej pomocy dziękuję za otrzymane łaski proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną
Karolina - 20 listopada 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o pomoc w przezwyciężeniu problemów Krzysztofa i moich, abyśmy jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą mogli założyć katolicką rodzinę.
Karolina - 6 listopada 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o pomoc w ułożeniu mojej relacji z Krzysztofem zgodnie z Wolą Boża. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę
matka - 4 listopada 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla moich synów z rodzinami oraz o cud narodzenia zdrowego dziecka
Karolina - 9 października 2018
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem oraz o rozwiązanie naszych problemów.