Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
276 wpisów.
Zofia - 7 maja 2019
Proszę o modlitwę o zdrowie , o powodzenie,o opiekę Matki Bożej dla mojej całej rodziny.Proszę o pomoc w odzyskaniu ciężko zarobionych pieniędzy dla syna Grzegorza. Bóg zapłać.Zofia.
Sylwia - 7 maja 2019
Proszę o modlitwę,o skuteczną ochronę przed złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o modlitwę,o miłosierdzie Boże, o Ducha Świętego,o cud we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o nieustające wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia.
Justyna - 1 maja 2019
Matko boża proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka
Sylwia - 24 kwietnia 2019
Proszę o ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o nieustające wstawiennictwo i opiekę Matki Bożej we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o Ducha Świętego,miłosierdzia Boże,proszę o cud we mnie,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia.
Lidia - 22 kwietnia 2019
Prosze o przemiane i nawrocenie serca mojego meza i odrodzenie sie mojego małżeństwa. Prosze o wszystkie potrzebne laski w sprawach zawodowych. Proszę o wszystkie potrzebne laski dla mojej Córki. Proszę dla mnie i we wszystkich moich intencjach,o nieustającą opiekę Matki Bożej,o Ducha Świętego i miłosierdzie Boże. Bóg zapłać.Lidia.
Sylwia - 22 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę dla Eli. Proszę o modlitwę za Nią i Jej Rodzinę. Proszę dla Nich o moc Ducha Świętego i nieustającą wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich ich intencjach. Jeśli są w Jej Rodzinie jakieś trudne sprawy,jeśli są sprawy,które wymagają miłosierdzia Bożego i cudu,to bardzo o to proszę. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane dla Nich łaski. Bóg zapłać.Sylwia.
Sylwia - 17 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.Proszę o modlitwę,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia.
Barbara - 14 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo Najświętsza o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Katarzyna - 13 kwietnia 2019
Bardzo proszę o uzdrowienie mojego kręgosłupa. Proszę abym mogła się wyprostować
Sylwia - 10 kwietnia 2019
Proszę o modlitwę,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia.
Justyna - 8 kwietnia 2019
Matko Boża, proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla mojego Maluszka.
k - 5 kwietnia 2019
Proszę o miłość wzajemną dla Mateusza i Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, ochrony przed złymi relacjami, uzdrowienia Doroty
Janina - 30 marca 2019
Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie bliskiej mi osobie z choroby nowotworowej. Dziękuję za dobre wyniki badań, również proszę o siłę i wytrwałości w dalszym leczeniu .
Dorota - 27 marca 2019
Matko Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych. Dziękuję za dobre wyniki badań mamy proszę o lepsze samopoczucie dla taty i szybki powrót do zdrowia.
Magda - 26 marca 2019
Prosimy o łaskę poczęcia dla Magdy i Krystiana
Justyna - 21 marca 2019
Matko boza proszę ciebie o pomoc żebym znalazła pracę stała dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka i proszę o to żebyśmy wzięli ślub
Sylwia - 20 marca 2019
Proszę o cud we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia
A - 17 marca 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o zdrowie mojego męża Krzysztofa
Karolina - 12 marca 2019
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o dobrego męża i pomyślne zdanie egzaminu specjalizacyjnego.
Sylwia - 6 marca 2019
Proszę o modlitwę ochronną przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę o modlitwę błagalna,o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego, o cud w ważnych dla mnie intencjach. Proszę o nieustanne wstawiennictwo całego Nieba we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.