Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Poprzez poniższy formularz można zgłaszać prośby i intencje modlitewne za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna jest odprawiana w naszej Parafii w każdą środę.

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
392 wpisy.
Barbara - 22 marca 2020
Matko Boża, dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem i proszę o dar zdrowia dla mojej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie dla córki.
Kamila - 18 marca 2020
Maryjo proszę cie pomóż mi aby Adam wrócił do mnie abyśmy mogli być razem, aby zadzwonił i nie zerwał naszej przyjaźni
Anna - 17 marca 2020
Matko Boża proszę o cud ocalenia mojego małżeństwa. O powrót i przemianę męża.
Sylwia - 17 marca 2020
MARYJO,MATKO NASZA RATUJ NAS! Proszę na chwałę Bożą,o cud miłosierdzia Bożego,o skuteczną ochronę przed koronawirusem,wszelką chorobą i złem,dla mnie,dla mojej Rodziny i dla całej Polski,całego Świata. Proszę,na chwałę Bożą,o cud miłosierdzia Bożego,o uwolnienie, uzdrowienie mnie z moich chorób. Proszę na chwałę Bożą,o cud miłosierdzia Bożego,proszę aby moich przebytych chorobach i terapii antybiotykowej,moja odporność wzrosła do maksymalnej wysokości,tak aby,żaden wirus,żadna choroba nie mogła mnie w cudzysłowie ,,dopaść" Proszę aby na chwałę Bożą,przez miłosierdzie Boże i Ducha Świętego,Maryje i wszystkich Świętych,działala we mnie i w moich intencjach,z największą mocą łaska Boża.Bóg zapłać.Z modlitwa + Sylwia Wójtowicz.
anna - 11 marca 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie mojego męża Krzysia aby choroba którą ma nie była groźna proszę mniej go w opiece i czuwaj nad nim każdego dnia
Kasia - 11 marca 2020
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych
Czćicelka. - 11 marca 2020
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.
Sylwia - 10 marca 2020
Matko Boża,proszę,wypros mi u swojego Syna,miłosierdzie Boże,w uwolnieniu,uzdrowieniu mnie z mojej choroby.Matko Boża,wypros mi Twojego Syna miłosierdzie Boże,we wszystkich, trudnych dla mnie sprawach. Proszę Cię Matko Boża,o miłosierdzie Boże,zwłaszcza o dar dobrego zdrowia dla całej mojej Rodziny. MARYJO,MATKO MOJA,JEZU MIŁOSIERNY,UFAM WAM! Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
EWa - 4 marca 2020
o zdrowie i normalną pracę i dobrą atmosferę i blisko miejsca zamieszkania i potrzebne łaski i zdrowie emocjonalne i rozum i pomoc zaliczeniem egzaminu praktycznego i dobrego chłopaka.
Czciciel - 4 marca 2020
Maryjo, Tobie polecam moją wspólnotę klasztorną i wszystkie jej trudne sprawy
OLA - 3 marca 2020
Mateńko tylko Ty możesz ukoić mój smutek, uciszyć zaniepokojenie Proszę wstaw się za mną by Bóg uwolnił mnie od życia z lękiem w tle, od fobii społecznej, od nieśmiałości i nadwrażliwości. Proszę aby dzień naszego ślubu był pełen radości i spokoju. Słodkie Serce Maryji bądź pewnością serca mojego
Sylwia - 1 marca 2020
Proszę o modlitwę,o cud uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby. To jest dla mnie najważniejsza, najpilniejsza intencja. Proszę także o cud,we wszystkich innych trudnych dla mnie sprawach,które także wymagają cudu. Proszę aby Pan,okazał mi w tym wszystkim,przez swoją Matkę, która jest Matka nieustającej Pomocy,łaski,Miłości,Matką Pokoju i Miłosierdzia, swoje nieskończone miłosierdzie. Maryjo,otocz mnie swoją nieustającą opieką,miłością i wypros mi na chwałę Bożą,to o co proszę, przecież jesteś moja Matką. Matko łaski Bożej Królowo Pokoju,wypros mi łaskę i pokój, w moim życiu Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Sylwia - 25 lutego 2020
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Proszę o nieustającą moc miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał ,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam i wypros mi u Niego,to o co Ciebie i Twojego Jezusa z ufnością proszę. Panie,proszę przyspiesz swojej łaski. Maryjo,niech w każdej sekundzie swojego życia czuje na Sobie,w swoim życiu,Twoja obecność,Twoja opiekę,Twoje wstawiennictwo. ,,Bądź pozdrowiona,pełna łaski" Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
wazne - 23 lutego 2020
o laske pracy i dobrego meza, wyjscie z nieczystosci dla wojtka krzyska, daniela, mateusza, darka, jolil
Aneta - 19 lutego 2020
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o dar uzdrowienia dla mojej mamy Teresy z udaru mózgu i zapalenia płuc oraz wybudzenie z śpiączki farmakologicznej. Otaczaj Ją Matko swoją opieką i obdarz potrzebnymi łaskami przed tronem Boga. Twoja Czcicielka Aneta z rodziną.
Sylwia - 17 lutego 2020
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał ,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam i wypros mi u Niego,to o co Ciebie i Twojego Jezusa z ufnością proszę. Panie,proszę przyspiesz swojej łaski. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Marian - 17 lutego 2020
Matko Boża proszę o opieke dla mojej rodziny
Sylwia - 11 lutego 2020
Proszę o cud,w trudnych dla mnie sprawach. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Sylwia - 7 lutego 2020
Proszę o dalszą modlitwę w intencji, cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby, z moich chorób. Proszę o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby,od wszelkiego złego ducha i ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść. Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu, to całe moje pasmo nieszczęść w powodze,w szczęście. Bardzo proszę o modlitwę. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
AGA - 6 lutego 2020
Kochana Maryjo proszę Cię o łaskę zdrowia, dobrych ludzi na mojej drodze którzy mi pomogą w życiu i o łaskę pomocy realizowania moich zamierzeń, spełnienia marzeń i pragnień, błogosławieństwo dla mojego życia